Móda na dovolenou? Tyto mořské kombinace nezklamou
Ilustrační foto: ingimage.com a pinterest.com

Móda na dovolenou? Tyto mořské kombinace nezklamou

30. 4. 2018

Dovolená u moře není jen povalování se na pláži, ale také oblékání se na výlety, večerní procházky, případně snídaně, obědy a večeře v hotelové jídelně. Pro některé ženy to znamená velké kufry plné oblečení. Jiné naopak vše zvládají s pár kousky věcí, které umí kombinovat.

Každopádně se téměř každá žena chce při večerní procházce nebo posezení na dovolené líbit. Partnerovi, kamarádkám, cizím lidem, sama sobě, prostě chce mít dobrý pocit, dovolenou si užít.

Jistě, jsou ženy, které tvrdí, že jim je jedno, co mají na sobě, ale zpravidla pak nenápadně okouknou každou dámu, které to prostě sekne. Některá se cítí dobře ve světlých džínách, teniskách a pruhovaném triku, jiná si pod pojmem dovolená u moře představuje rozevláté dlouhé šaty. Fakt je, že mořská atmosféra vyvolává potřebu oblékat se jinak než doma, trochu se odvázat, zaexperimentovat. A hlavně, je horko, takže je třeba spojit tu extravaganci s pohodlím, zkrátka zvolit oblečení prodyšné, s co nejméně umělými vlákny, takové, ve kterém se člověk nezpotí.

Stylisté zpravidla na dovolenou k moři doporučují tuto osvědčenou minimalistickou kombinaci:

Pohodlné boty, ideálně tenisky nebo takové, o kterých víme, že se nám v nich dobře chodí.
Baleríny nebo páskové sandály.
Boty, ve kterých se dobře chodí po pláži.
Bílé tričko, tmavé tričko, pruhované tričko.
Lehký svetřík, který se dá barevně kombinovat s čímkoli dalším, co je v kufru.
Lehké kalhoty, jedny světlé, jedny tmavé.
Jedny šaty či sukni, čímž rozumějme nic takového, v čem se chodí po městě, ale pěkně lehounký rozevlátý kousek, případně lněný, bavlněný. Že se bude krčit? Ale to přece nevadí. Lněné ležérní oblečení trochu zmačkané má být, přesně tak to k volnému času, k dovolené patří.

Nu a k tomu nějaká tunika či triko s kraťasy, ve kterém se bude chodit na pláž. Málo věcí, které, pokud jsou dobře kombinovatelné, udělají spoustu parády i užitku.

Léto se blíží, mnohé dámy už možná přemýšlejí, v čem letošní dovolenou u moře stráví, takže nakonec obrázky jsou vždy lepší než slova. Takže malá inspirace, v čem všem se dá u moře pobývat.

Hodnocení:
(4.6 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA