Fotoreportáž: Pozvánka na Miladu
Foto: autorka

Fotoreportáž: Pozvánka na Miladu

24. 5. 2018

Léto se jara neptá a bez ohledu na střídání ročních období ukrajuje jeho dny a přebírá svou vládu. A tak jsme využili teplo slunečních paprsků a nedělní odpoledne jsme se rozhodli věnovat návštěvě ústeckého moře, Jezeru Milada. Je to další moje oblíbená lokalita a vděčný objekt k focení.

Bylo tam docela živo. Novinkou je rozšířené parkování, nová cesta, takže přibyli cyklisté, kolem pláže jsou rozestavěny toi toi WC a stánky s občerstvením. Zatím byl otevřen jeden. Koupalo se jen pár odvážlivců, teplota vody byla pouze pro otužilce. Okolí krásně zarůstá zelení, ale u samotné pláže není proti slunci žádná ochrana, což je velká nevýhoda. Přesto si myslím, že milovníci vodních sportů a koupání si určitě přijdou na své. Chybělo jen vodní ptactvo, zřejmě hnízdilo na druhé straně jezera, kde byl klid.

Vzhledem k tomu, že obloha nad jezerem byla celkem bezmračná, jako malou třešničku na dortu jsem si dovolila přidat mračno nad naší zahradou začátkem tohoto týdne. Pokud se dostanete do našich končin, návštěvu Jezera Milada vřele doporučuji.

Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA