Zatýkání na Žižkově
Ilustrační foto: pixabay.com

Zatýkání na Žižkově

25. 6. 2018

Kolem našeho činžáku je pořád nějaký cvrkot. Stačí odpoledne vyjít na stanici tramvaje či shlédnout z okna.

Stál jsem nedávno na tramvajové stanici. Dva proudy aut jely velmi pomalu. Mezi nimi jelo jedno velmi omšelé, či kradené. Najednou jedno před ním prudce zabrzdilo a jedno za ním také. Z ostatních bočních vyskákali tři tajní policisté. Dva vytáhli řidiče a spolujezdce. Ty vstrčili do okolních civilních policejních aut. Třetí usedl na místo řidiče, v kradeném autě. Za pár sekund bylo vše ukončené. Doprava se dál rozjela, jako by se nic nestalo.

Horší to bylo s kriminálníkem - cyklistou. Policie ho zastavila pro ojeté pneumatiky. Vyklubal se z něj celostátně hledaný kriminálník. Nasadili mu okovy a vstrčili ho do policejního vozu. I přes zatažená okna vevnitř křičel: „Pomoc, policie, pomóc, policie!“Bylo to silně slyšet ven. Lidé se zastavovali a zlobně se dívali na policisty.

Odvézt mukla teď už bylo snadné. Horší to bylo s jeho kolem. To muselo být odvezeno úředním služebním autem. Bylo složité a dlouhé to sem dopravit.

Nakonec vše dobře skončilo.

 

                          

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

AKTUÁLNÍ ANKETA