Když se řekne klasika
FOTO: pinterest.com

Když se řekne klasika

22. 9. 2018

Jsou ženy, které celý život bezradně stojí před zrcadlem s větou: nemám co na sebe. Jsou ale i takové, které celý život nosí oblečení ve stejném stylu a takovou větu od nich nikdy neslyšíte. Jak na to, aby byla žena spokojená s tím, co má ve skříni?

Módní návrháři a stylisté tomu říkají klasika. Ti poněkud rozvernější k tomu přidávají výraz nudná klasika. Jenže bývá zvykem, že právě ženy, které vyznávají tento styl, ve výsledku vypadají lépe, než ty, které se řídí módními trendy a nakupují každou sezónu to, co je právě v obchodech.

Zejména ve vyšším věku poznávají vyznavačky takzvaně nudné klasiky, v jak velké jsou výhodě. Jejich šatník je v podstatě léta složený ze stejných či velmi podobných věcí. Nosí kalhoty, svetry, košile, vše je zpravidla jednoduché, v neutrálních barvách. Pro někoho nuda, pro někoho elegance, známka sebejistoty. Jenže její výhodou je, že se dá nosit řadu let, bez toho, aby žena musela stále utrácet za nové oblečení. U kvalitní košile se totiž nepozná, jestli byla koupena v roce 2000 nebo v roce 2018.

Pokud je její střih klasický, materiál kvalitní a nositelce sluší, ve výsledku v ní žena třeba vypadá lépe, než žena jiná, která si právě koupila košili úplně novou, jenže lacinou, nekvalitní, střihu, který za rok omrzí a ještě jí ani nesedí.

Takže tady je malá inspirace, co si představit pod pojmem klasika. Ano, pro někoho nudná klasika. Pro někoho ovšem celoživotní osvědčený styl.

Hodnocení:
(4.8 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA
AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vám v současné době nejvíce chybí (odpovědět můžete na tři z níže uvedených možností, které považujete za nejdůležitější)

Kontakt s rodinou

12%

Kontakt s přáteli

12%

Více pohybu

10%

Dobrá nálada

9%

Léky

7%

Potraviny

7%

Pozitivní zprávy

11%

Nějaká naděje

9%

Větší podpora ze strany státu

7%

Větší podpora ze strany města/obce

7%

Roušky

9%