Módní přehlídka v Písecké bráně kamerou Danuše Kubátové
Módní přehlídka kamerou Danuše Kubátové

Módní přehlídka v Písecké bráně kamerou Danuše Kubátové

5. 10. 2018

Ještě jednou se vracíme k módní přehlídce v Písecké bráně. Po prezentaci fotografií přinášíme příznivcům módy video, které natočila paní Danuše Kubátová.

Přejeme pěknou podívanou!

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Danuše Stočesová
Milá Libuško, děkuji Ti za krásný pozdrav, věřím, že připravuješ další úžasné fotky. Měj se krásně, Danuše
Alena Tollarová
Kvůli přehlídce jsem odložila dovolenou u moře až na samý konec září. A byla to šťastná volba. Jsem ráda, že jsem byla součástí této krásné akce a díky Daně a jejímu videu si ji budu moci připomínat. Ještě jednou děkuji celému týmu, který se o nás - tak trochu starší holky staral i holkám za milou společnost. Tahle země opravdu není jen pro mladý! :)
Danuše Stočesová
Milá paní Murasová, jsem moc vděčna, že jste přijela do Prahy na přehlídku. Přeji krásný podzim a děkuji, Danuše
Libuše Heulerová
Elen, Pavlo a Danuš, moc díky za krásně prožitý a pohodový den!!!!
Eva Mužíková
Opět jsem se potěšila, na toto video nejsem čekala a jsem nadšená. Díky paní Dano.
Zdenka Hillová
Moc hezké video i modelky prostě je vidět pohoda a radost
Věra Ježková
Elenko, nápodobně! :-)
Elen Zajíčková
Díky vám všem! Které jsem jen tak náhodou dala dohromady . Díky vám všem , že jste do toho šli s plným nasazením. Jen díky vám všem mohla vzniknout tato krásná akce, která uvolnila lavinu pozitivní energie, kterou k životu tak potřebujeme. Mějte všichni krásné dny!
Eliška Murasová
Tak jsem byla před chvíli na dvou přehlídkách, v Praze i ve Zlíně. No není to paráda, že já "ostravská" sedím v křesle a vidím vše, co jsem vidět chtěla a nevyšlo? Jo, je to skvělééé !! Tak děkuji!
Ilona Kolářová
Paráda.:)
Věra Ježková
Krásné video mě moc potěšilo, pochvaly ostatních také. Díky. :-)
Alena Vávrová
Video z přehlídky je super! Díky.
Jana Šenbergerová
Stihla jsem volby a ještě dvě krásné přehlídky. Líbily se mi předváděné modely, i ti, kteří je předváděli, a nejen proto, že mnohé z nich znám osobně. Všechny zúčastněné, i ty v hledišti, zdravím a děkuji za pěkné chvíle.
Alena Várošová
Poděkování patří především za skvěle zhotovené a upravené video Daně a celkově tuto přehlídku na videu hodnotím za velmi podařenou.Snad někdy ji budu moci spatřit na vlastní oči.Všem to slušelo,pečlivě vybrané a nositelné modely,včetně super- modela. Taky poděkování si zaslouží Elen,organizátoři a všichni ti co mají něco společného s přehlídkou. Hezké podzimní dny všem.
Jitka Hašková
Díky, bezva video.
Marie Doušová
Video pěkně udělané , moc dík za přiblížení atmosféry módní přehlídky , která se moc povedla. Organizátorky a modelky jsou úžasné.
ivana kosťunová
Jenom lituji, že jsem nemohla přijet - tak snad příště :))
Dana Puchalská
Nádhera. Já taky tleskám a tleskám a tleskám. Škoda že jsem se nemohla osobně zúčastnit.
Elena Valeriánová
Tleskám, tleskám, tleskám
Zuzana Pivcová
Celkově si módní přehlídky v Elenině režii už umím představit, i když jsem zrovna na téhle nebyla. Škoda, zdá se, že byla mimořádně povedená. Všestranně chválím, díky.
Libor Farský
Nádherné. Ze srdce blahopřeji všem půvabným modelkám (i modelákovi), organizátorům, Danuši Kubátové za tento zdařilý snímek a hlavně redakci i60. Nezapomeňme ji ocenit nominací v blížící se každoroční Křišťálové Lupě!