Módní přehlídka v Písecké bráně kamerou Danuše Kubátové
Módní přehlídka kamerou Danuše Kubátové

Módní přehlídka v Písecké bráně kamerou Danuše Kubátové

5. 10. 2018

Ještě jednou se vracíme k módní přehlídce v Písecké bráně. Po prezentaci fotografií přinášíme příznivcům módy video, které natočila paní Danuše Kubátová.

Přejeme pěknou podívanou!

 

móda Modelky
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Danuše D'Engeli
Milá Libuško, děkuji Ti za krásný pozdrav, věřím, že připravuješ další úžasné fotky. Měj se krásně, Danuše
Alena Tollarová
Kvůli přehlídce jsem odložila dovolenou u moře až na samý konec září. A byla to šťastná volba. Jsem ráda, že jsem byla součástí této krásné akce a díky Daně a jejímu videu si ji budu moci připomínat. Ještě jednou děkuji celému týmu, který se o nás - tak trochu starší holky staral i holkám za milou společnost. Tahle země opravdu není jen pro mladý! :)
Danuše D'Engeli
Milá paní Murasová, jsem moc vděčna, že jste přijela do Prahy na přehlídku. Přeji krásný podzim a děkuji, Danuše
Libuše Heulerová
Elen, Pavlo a Danuš, moc díky za krásně prožitý a pohodový den!!!!
Eva Mužíková
Opět jsem se potěšila, na toto video nejsem čekala a jsem nadšená. Díky paní Dano.
Zdenka Hillová
Moc hezké video i modelky prostě je vidět pohoda a radost
Věra Ježková
Elenko, nápodobně! :-)
Elen Zajíčková
Díky vám všem! Které jsem jen tak náhodou dala dohromady . Díky vám všem , že jste do toho šli s plným nasazením. Jen díky vám všem mohla vzniknout tato krásná akce, která uvolnila lavinu pozitivní energie, kterou k životu tak potřebujeme. Mějte všichni krásné dny!
Eliška Murasová
Tak jsem byla před chvíli na dvou přehlídkách, v Praze i ve Zlíně. No není to paráda, že já "ostravská" sedím v křesle a vidím vše, co jsem vidět chtěla a nevyšlo? Jo, je to skvělééé !! Tak děkuji!
Ilona Erika Kolář
Paráda.:)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.