Zveme vás do Poděbrad na vernisáž fotografií s módní přehlídkou
FOTO: Mirek Hahn

Zveme vás do Poděbrad na vernisáž fotografií s módní přehlídkou

9. 10. 2018

Lázeňské město Poděbrady budou po Praze druhou zastávkou putovní výstavy fotografií čtenářů portálu i60, kterou jsme nazvali "Česko očima seniorů." Slavnostní zahájení výstavy obohatí krátký kulturní program včetně módní přehlídky našeho projektu i60 Senior Fashion. Přijeďte v sobotu 13. října do Poděbrad!

Tato kulturní akce se uskuteční v prostorách Polabského muzea (ulice Na Dláždění 68/25), a to od 14.00 hodin. Návštěvníci zhlédnout zhruba padesát fotografií, které čtenáři portálu i60 vložili v průběhu uplynulého roku do rubriky FOTO DNE. Budou to snímky různých témat, nejčastěji české a moravské přírody, zachycené fotoaparáty čtenářů.

Modelky předvedou módu butiku Office Mode a Second Paris. Partnerem módní přehlídky je společnost Kitl, český výrobce zdravých sirupů a životabudičů z bylinek.

Čtenáři, kteří se nebudou moci dostavit na sobotní vernisáž, jsou samozřejmě zváni do Polabského muzea kdykoli v dalších dnech. Výstava fotografií na tomto místě potrvá až do 11. listopadu. Kromě fotografií portálu i60 je tu například aktuálně k vidění výstava První republika -100 let samostatného státu.

Polabské muzeum se nachází na adrese Na Dláždění 68/25, viz mapa:

mapa.png

 

A zde je nejkratší cesta z vlakového nádraží Poděbrady (pěšky je to 15-20 min.):

mapa1.png

 

Těšíme se na setkání s vámi!    

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(4.8 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Second PARIS Tarcala
Ve jménu společnosti Second PARIS, která byla součástí krásné akce, se chci poděkovat všem za účast... Elen a modelky s modelem předvedli krásné a vkusné modely od Office mode a Second Paris, organizace, počasí a nálada byli prostě super! Ještě jednou děkuji, budeme se těšit na další spolupráci a doufáme, že se brzy vidíme u nás v obchůdku Second PARIS na adrese Plzeňská 41, Praha 5. S pozdravem Vladimír - Second PARIS facebook.com/secondparis
Hana Rypáčková
Já nemám zpáteční spojení a na dvě hodiny se trmácet přes tři hodiny nejméně , nenavazuje mi to. A na psa hlídání mám až za týden. To si to prohlédnu na pobytu. Tak budu na vás vzpomínat..
Elena Valeriánová
Tak to je ok. Vím, co práce obnáší uspořádání takové výstavy. Tak přeji, aby se vydařila a všichni byli spokojení. Jen mě mrzí, že tam nebudu.
Jan Raška
Ano, tak to bylo v Praze a tak to bude i v Poděbradech.
Elena Valeriánová
Já jsem si myslela, že pod fotkou bude uveden autor a název snímku, tak se to dělá pokud je více autorů.
Jan Raška
Výstava je putovní, takže i v Poděbradech bude k vidění většina fotek z Prahy 3, některé jsme museli nahradit novými, protože se při manipulaci poničily. Autoři jsou vesměs známí z rubriky FOTO DNE, omlouvám se, že jsme jejich jména nezveřejnili dříve. Byť mi všechny snímky prošly rukama, protože jsem je vlastnoručně vkládal do skleněných rámů, nezapisoval jsem názvy snímků a jména autorů. Výstavu nafotíme a autory zveřejníme a případně snímky autorů, kteří o prezentaci na výstavě nesttojí, vyměníme. Děkukuji za pochopení.
Eliška Murasová
Mrzí mě, že to neuvidím, ale je to tak daleko. S Majkou S .jsme se původně chystaly, ale aby to stálo za to, vracely bychom se v 22h. večer, a to já fakt nedám, jsem strašpytel a s tou představou bych z toho nic neměla. Výstava je putovní, určitě se časem přiblíží k Moravě. Tak si to krásně užijte!!
Zuzana Pivcová
V redakci jsme o tom nemluvili. Osobně žiji v přesvědčení, že je to putovní výstava, čili že to budou stejné fotografie, které byly v Informačním centru Prahy 3, nebo se mýlím? Já jsem tam tehdy nebyla, byla jsem mimo Prahu.
Alena Tollarová
Nevím, jestli se mi podaří v sobotu do Poděbrad dorazit z jiné, už dříve naplánované akce. Jestli mi to nevyjde, pojedu se podívat jindy. Nezlobte se, ale mám pocit, že autoři, jejichž fotky budou na výstavě, by o tom mohli vědět.
Zuzana Pivcová
To ne, nechci seznam účastníků, jen jsem si říkala, že je víc těch, které přejí pěknou zábavu, než těch, které se jí zúčastní. A byla by škoda dělat si něco pro redakci. :-D
Eva Balúchová
Zuzko, já+1
Hana Rypáčková
Když tam pojedu na pobyt za týden nato, tak nevím, nevím...Jak se zase zbavit psa?
Alena Vávrová
Pokud je nutné nahlásit účast dopředu, tak já (doufám) přijedu.
Zuzana Pivcová
Obdobně jako u besedy s paní Dietlovou. Kdo budou ti návštěvníci?
Dagmar Bartušková
Akci přeji hodně úspěchů. Užijte si to!
Hana Čadová
Děkuji za pozvání.
Jitka Hašková
Výborně Olgo, počítám s tím. Díky Jitka
Eva Balúchová
Holky,Morava přijede též kolem poledne a určitě půjdem taky na oběd,tak třeba se potkáme.
Olga Štolbová
Ano, pojedu. Jitko, sejdeme se na Černém mostě před půl jedenáctou ve frontě na nástupišti. Touhle dobou jezdí nejvíce lidí. Těším se ...
Mirka Motyková
Přeju krásné zážitky a někdy poblíž severu Moravy na viděnou.....Těším se na fotozážitky….
Jitka Hašková
Pojedu do Poděbrad a ráda bych se s někým domluvila na společné cestě z Prahy . Ráda bych jela autobusem z Černého Mostu v 10:48, v Poděbradech má být v 11:48. Chci si tam zajít na oběd a trochu se projít před začátkem akce.
Eva Balúchová
V sobotu jsem měla jet do Poděbrad s kamarádkou,bohužel onemocněla,tak mám v penzionu 1 lůžko volné.Přidá se někdo?
Libuše Heulerová
Přeji všem krásný zážitek z vernisáže i módní přehlídky. Bohužel nemohu přijet, mám už jiný program, s vnoučátky absolvovat "Pohádkový les" u nás. Už to mají slíbený. Krásně si to všichni užijte!!!!
Eva Mužíková
Tak hezký zážitek všem ...
Eva Balúchová
Nádherná úvodní fotka.
Dana Puchalská
Přeju všem krásnou nejen vernisáž, ale i módní přehlídku.
Danuše Stočesová
Já bych také chtěla srdečně podpořit vernisáž fotografií a samozřejmě určitě krásnou módní přehlídku. Držím place. Danuše
Věra Ježková
Přeji akci úspěch. Poděbrady znám, včetně muzea.
Jitka Caklová
Díky za pozvání, ráda přijedu :-)
Jan Raška
Pardon, opraveno. Samozřejmě 13.října, tedy tuto sobotu.
Jana Šenbergerová
Přeji úspěch výstavě i přehlídce. Vždyť "tahle země není jen pro mladý".
Elena Valeriánová
Žádný omyl! Zkouška naší pozornosti! 13. října 2018, samozřejmě. Ať se akce vydaří a výstava i přehlídka má mnoho nadšených diváků.
Alena Várošová
Asi se někdo z redakce spletl,omyl.13.května do Poděbrad??To už bylo.Hezký zbytek dne.