Zveme vás do Poděbrad na vernisáž fotografií s módní přehlídkou
FOTO: Mirek Hahn

Zveme vás do Poděbrad na vernisáž fotografií s módní přehlídkou

9. 10. 2018

Lázeňské město Poděbrady budou po Praze druhou zastávkou putovní výstavy fotografií čtenářů portálu i60, kterou jsme nazvali "Česko očima seniorů." Slavnostní zahájení výstavy obohatí krátký kulturní program včetně módní přehlídky našeho projektu i60 Senior Fashion. Přijeďte v sobotu 13. října do Poděbrad!

Tato kulturní akce se uskuteční v prostorách Polabského muzea (ulice Na Dláždění 68/25), a to od 14.00 hodin. Návštěvníci zhlédnout zhruba padesát fotografií, které čtenáři portálu i60 vložili v průběhu uplynulého roku do rubriky FOTO DNE. Budou to snímky různých témat, nejčastěji české a moravské přírody, zachycené fotoaparáty čtenářů.

Modelky předvedou módu butiku Office Mode a Second Paris. Partnerem módní přehlídky je společnost Kitl, český výrobce zdravých sirupů a životabudičů z bylinek.

Čtenáři, kteří se nebudou moci dostavit na sobotní vernisáž, jsou samozřejmě zváni do Polabského muzea kdykoli v dalších dnech. Výstava fotografií na tomto místě potrvá až do 11. listopadu. Kromě fotografií portálu i60 je tu například aktuálně k vidění výstava První republika -100 let samostatného státu.

Polabské muzeum se nachází na adrese Na Dláždění 68/25, viz mapa:

mapa.png

 

A zde je nejkratší cesta z vlakového nádraží Poděbrady (pěšky je to 15-20 min.):

mapa1.png

 

Těšíme se na setkání s vámi!    

Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.8 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.