Něco na hlavu. Ale co?
Ilustrační foto: pinterest.com

Něco na hlavu. Ale co?

11. 10. 2018

Dříve bývalo zvykem, že dáma nevycházela ven bez klobouku. Nyní ta představa mnohé ženy spíše děsí. Čepice a klobouky mi nesluší, říkají. Je to škoda.

Klobouk, baret, zkrátka něco na hlavu. Čas od času nad takovou možností, jak zpestřit svůj šatník, zapřemýšlí mnoho žen. Ale pak ji zpravidla zavrhnou. Jenže pak potkají na ulici nebo vidí na snímku v časopise nějakou ženu se zajímavou pokrývkou hlavy a začnou znovu přemýšlet: že bych to zkusila?

Klobouky, barety a různé zajímavé kousky na hlavách téměř vymizely z běžného života. Stačí se rozhlédnout po ulici. Když už je příliš velká zima a vítr, zpravidla lidé narazí kulicha. Ale nosit klobouček či baret jen tak, pro parádu jako doplněk? To v poslední době dělal málokdo.

Trend se však obrací. Mladé dívky si nyní velmi často klobouky zařazují do svých šatníků. Nosí je k džínám, sakům, zkrátka jde o vyznavačky takzvaně pánského stylu, který bývá mnohdy zatraceně sexy. Klobouk už zkrátka dávno není legrační věcí, kterou nosí staré dámy, jimž zbyl v šatníku z doby, kde býval běžnou součástí oděvu.

Naopak, kloboučky či barety či jiné podivnosti na hlavách nyní nosí ženy odvážné, osobnosti, které se nebojí vybočit z davu. A je úplně jedno, jestli je jim dvacet nebo osmdesát let.

Jistě, ne každému každá pokrývka hlavy sluší. Nehodí se ani ke každému oblečení. Není úplně pohodlné nakráčet do přeplněné tramvaje v širáku.

Ale kdo se nebojí vnést do svého života trochu zábavy a odlišnosti, může se nechat inspirovat.

Hodnocení:
(4.8 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA