Probuzení do tmy
FOTO: autorka

Probuzení do tmy

25. 10. 2018

Jako každé ráno se probudím a chci se podívat na budíka, kolik je hodin. Po hmatu rozsvítím lampičku a nic."Je tma".

Po hmatu najdu brýle a vylézám z postele. Zjišťuji, proč mi nesvítí lampička. Elektrika nejde v celém domě. No, nic se nedá dělat, budu nucena ráno žít bez elektrického proudu.. 

Vím, kde je toaleta, koupelna, a vše dělám potmě, ale po paměti. Najednou zjišťuji, jak jsem na elektrice závislá. V kuchyni nemohu najít sirky na zapálení plynového sporáku.(nakonec najdu). "Sláva, budu  snídat".

Po snídani se začíná rozednívat a už je na vše dobře vidět. Doma je chladno, neboť nejde bez elektriky topení. Vše se dá vydržet, tak se více obléknu. Nikdy si nepřipouštím, jak jsem závislá na vymoženostech dnešní doby a jak zjišťuji, že vše beru jako samozřejmost.

Elektrika byla zapnuta po třech hodinách a já teprve začala žít bez problému. Zapnout topení, uvařit, vyprat, číst a pustit  počítač. Ponaučení z toho pro mne je, že obdivuji lidi, kteří nevidí, a co všechno dokáží. Mají moji úctu a obdiv. Vážím si toho, že vidím, i když musím mít silné brýle.

Hodnocení:
(5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.