Čistá radost
Foto autorka

Čistá radost

3. 11. 2018

Poslední říjnový den už od rána sliboval, že bude slunečný. Co slíbil, to také splnil, takže jsme se odpoledne vypravili na zahradu do Brné.

Podzim už zcela ovládl dění v přírodě, vymaloval stromy, trávu a to, co zbylo z kytek a okrasných keřů, svými oblíbenými (a musím říct, že i mými) barvami, nebe svítilo modří, pejsci se proběhli, fotit také bylo co, a po necelých dvou hodinách jsme se vypravili domů. Cesta vede kolem Labe a já už dlouho mám jedno přání, a to je, dostat se do jeho blízkosti, abych si mohla udělat pár fotek.

Nebudu vás napínat, tentokrát se to povedlo. Náhlé vnuknutí nás nasměrovalo k Labské baště a tam odtud už jsme sešli na cyklostezku a Labe bylo před námi jako na dlani. Není to sice ideální prostředí na focení, na protějším břehu nejsou zrovna výstavní budovy, ale třeba Hrad  Střekov, zdymadla, nebo město s Větruší se fotit dalo a stromy měly tu správnou podzimní barvu. Řeka tekla docela svižně, slunce už skoro zapadlo a ve mně se rozprostřela taková radost a pocit uspokojení z toho, že jsem zase v sobě našla chuť k focení.

Tak se zkuste zadívat na plynoucí řeku a její okolí a možná tu radost pocítíte také. Přeji všem pohodu a klid.

Hodnocení:
(5 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.