Čistá radost
Foto autorka

Čistá radost

3. 11. 2018

Poslední říjnový den už od rána sliboval, že bude slunečný. Co slíbil, to také splnil, takže jsme se odpoledne vypravili na zahradu do Brné.

Podzim už zcela ovládl dění v přírodě, vymaloval stromy, trávu a to, co zbylo z kytek a okrasných keřů, svými oblíbenými (a musím říct, že i mými) barvami, nebe svítilo modří, pejsci se proběhli, fotit také bylo co, a po necelých dvou hodinách jsme se vypravili domů. Cesta vede kolem Labe a já už dlouho mám jedno přání, a to je, dostat se do jeho blízkosti, abych si mohla udělat pár fotek.

Nebudu vás napínat, tentokrát se to povedlo. Náhlé vnuknutí nás nasměrovalo k Labské baště a tam odtud už jsme sešli na cyklostezku a Labe bylo před námi jako na dlani. Není to sice ideální prostředí na focení, na protějším břehu nejsou zrovna výstavní budovy, ale třeba Hrad  Střekov, zdymadla, nebo město s Větruší se fotit dalo a stromy měly tu správnou podzimní barvu. Řeka tekla docela svižně, slunce už skoro zapadlo a ve mně se rozprostřela taková radost a pocit uspokojení z toho, že jsem zase v sobě našla chuť k focení.

Tak se zkuste zadívat na plynoucí řeku a její okolí a možná tu radost pocítíte také. Přeji všem pohodu a klid.

procházka
Hodnocení:
(5 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Naďo, i já chodím ráda kolem Labe. Posílám ti po jeho vlnkách pozdrav.
Dagmar Bartušková
Naďo, není nad náhlé vnuknutí. Parádní fotky.
Oldřich Čepelka
Nejste, paní autorko, náhodou v kontaktu se soc. čijakým odborem na magistrátu? město koupilo elektrotříkolopro málo pohyblivíé seniory a zatímje nevyužívá... Jsem k dosažení na cwa@tima-liberec.cz
Jitka Hašková
Naďo, moc krásné. Díky.
Naděžda Špásová
Děkuji za vaše příspěvky, vážím si toho.
Lenka Hudečková
Naďo, pěkný článek, hezké fotky...měj se krásně :-)
Anna Čípová
Když se výlet vydaří, hned je člověku lépe. Děkuji za procházku.
Zdenka Jírová
Moc hezké fotky, podzim je nejlepší malíř.
Ilona Erika Kolář
Nado,také ráda chodím k Labi u nás v Neštěmicích a pozoruji jak teče.Nesmirne to uklidňuje. Pěkné podzimní fotky.
Soňa Prachfeldová
Moc hezká fotoreportáž jednoho obyčejného podzimního dne.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

14%