Vyzkoušejte sílu příběhů na kurzu tvůrčího psaní
Ilustrační foto: pixabay.com

Vyzkoušejte sílu příběhů na kurzu tvůrčího psaní

15. 11. 2018

René Nekuda, spisovatel a lektor tvůrčího psaní, rád mluví o síle příběhů. “Na příbězích mě fascinuje všechno – jejich univerzalita, všudepřítomnost, to, že jako lidi neumíme žít bez příběhů. Jejich síla, která dokáže změnit názor, emoce či nás něco nového naučit nebo přenášet v čase a prostoru.” vysvětluje.

René dříve učil na Literární akademii v Praze, o kurzy ale brzo začali mít zájem i lidé “zvenčí”. Už několik let pořádá kurzy tvůrčího psaní, kde představuje spisovatelské řemeslo. Účastníci kurzů poznají fungování příběhů, slibuje také, že psaní rozvíjí kreativitu, fantazii, slovní zásobu a pomáhá i v komunikačních schopnostech.

René podotýká, že psát má smysl, přestože máte pocit, že z toho nikdy nebude nic většího. „Spisovatelé z povolání jsou jen špička ledovce. Psaní a práce s příběhy je něco, co každý člověk v moderní společnosti může uplatnit v běžném životě, v klasické i e-mailové komunikaci, v práci nebo ve škole.”  

Vyzkoušet si to můžete prakticky v úterý 20. listopadu ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí. Od 11:00 dopoledne povede René Nekuda otevřený kurz Tvůrčího psaní. Otevřený znamená zadarmo a pro všechny věkové kategorie.

Prakticky:
Tvůrčí psaní, 20. 11. od 11:00, sál René, Skautský institut, Staroměstské náměstí 4/1, 110 00 Praha 1
Fb událost: https://www.facebook.com/events/266089704109457/
Celý listopadový program: bit.ly/si-v-listopadu-dopo

 

Zuzka Orlová, Skautský institut

 

 

aktivní senioři
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - čtvrtý týden <p>Aby byly vaše peníze v&nbsp;bezpečí se postará Garanční systém finančního trhu. Vyzkoušejte si Vaše znalosti v&nbsp;oblasti pojištění vkladů. Vítěz tohoto speciáního týdenního kvízu zaměřeného na finanční gramotnost, získá i spciální cenu!&nbsp;</p>
AKTUÁLNÍ ANKETA