Decentní tóny a lehké péřovky - to jsou hity letošní lyžařské módy
Dokonalé sladění, tlumené tóny a zlaté odstíny - trendy lyžařského oblečení. Foto: Vist

Decentní tóny a lehké péřovky - to jsou hity letošní lyžařské módy

26. 11. 2018

I lyžařská móda má svá pravidla, která se rok od roku mění. Pokud byste se jimi chtěli řídit, tak letos nechejte ve skříni bundy křiklavých barev, které ovládaly sjezdovky v minulých letech. Letos totiž dominují tmavější a decentnější tóny.

Růžová, ostrá fialová, křiklavě zelená, tyrkysově modrá - tyhle barvy jsou podle módní expertů minulostí. V letošních kolekcích předních módních značek zůstávají opomíjené, už jen doplňují bundy a kalhoty tlumenějších tónů – černé, tmavě hnědé, bílé, tmavě modré či šedé.
Na bundy se ovšem opatrně vrací i zlatá a také riflovina – samozřejmě s paramenty sportovní bundy.

Na svou růžovou či světle zelenou bundu ale úplně nezanevřete – její největší výhodou je, že jste na sjezdovce nepřehlédnutelní a to také stojí za to.
Velkým hitem jsou lehké péřové bundy, které fungují jako mikina, ale i samostatná bunda - na jaře i na podzim. Co se týče barev, vždy jsou laděné do tónu horní lyžařské bundy.
Dokonalé sladění je dalším z letošních trendů.

Sportovní značky ovšem stále více myslí na ženy a jejich tepelný komfort a dokonalý vzhled. Bundy proto stále častěji zdobí kožešinové límce (ať z přírodní nebo umělé kožešiny), jsou propnuté pásky či ozdobené kamínky Swarovski.

Další velkou novinkou je vyhřívané oblečení – lyžařské ponožky či rukavice, které mají dobíjecí  baterie a několik stupňů vyhřívání.  

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.