100. výročí vzniku naší republiky
Foto: autor

100. výročí vzniku naší republiky

19. 11. 2018

Vážení, všichni jsme svědky různých forem oslav stého výroční vzniku samostatného Československa. Já jsem si zvoli svou formu této oslavy a s pomocí svého nakladatele jsem vydal knihu o svém tatínkovi: "Tajné deníky ruského legionáře."

Několik let jsem sbíral informace od pamětníků, rodiny i z vojenských archivů a kniha je na světě. Až při jejím psaní jsem si uvědomil, v jakých "porodních bolestech" se ta naše milovaná republika rodila. Knihy vyšla v elektronické i tištěné podobě v nakladatelství Kosmas, no a pro ty, co nečtou rádi nebo dokonce nemohou číst, vyšla i jako "audiokniha" k poslechu. Bližší informace pro ty z vás, kteří mají o knihu zájem, najdete na www.kjk.cz .

Myslím si, že knihy na toto téma z knihoven a pultů prodejen knih již před lety zmizely a je to velká škoda. Má kniha není jen o válce a legiích, ale mapuje celý životní příběh mého tatínka, který zemřel, když mi byly 4 roky, a tak jsme se do jisté míry ve svých životech míjeli. Moc mi jako táta chyběl, a tak bych mu chtěl svou knihou poděkovat za ten malinký díl, kterým i on přispěl ke vzniku naší republiky ve které žiji já, mé děti i vnoučata. Děkuji, tatínku !      

Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.