Do stovky! Nový projekt portálu i60
Ilustrační foto: ingimage.com

Do stovky! Nový projekt portálu i60

2. 12. 2018

Pořád se o tom píše a mluví - chůze je nejzdravější pohyb. Díky pravidelné chůzi se člověk udržuje v kondici, posiluje srdce, dodává si dobrou náladu. K propagátorům chůze se nyní přidáváme i my. „Do stovky“ je nový projekt portálu i60.cz a obecně prospěšné společnosti GENERACE i60, který vznikl za podpory MPSV a jehož cílem je motivovat naše seniorské čtenáře k chůzi zábavnou formou.

Pro někoho se může zdát sto kilometrů nedostižnou metou. Zdolat stovku během celého roku ale rozhodně tak těžké není. Vždyť to jsou zhruba dva kilometry týdně. A my vám tu stovku ještě zpříjemníme.

Jak to funguje?
Na hlavní stránce portálu i60 v horní části pravého sloupce najdete nyní nový banner "Do stovky". Po otevření stránky kliknete vpravo nahoře na odkaz Moje výlety. Pokud jste přihlášeni (registrováni) na portále i60, otevře se vám formulář pro vložení údajů o vašem výletě. Ten si mohou jeho účastníci nejprve naplánovat, a to tak, že do políček START a CÍL výletu vepíší část adresy, automat jii sám vyhledá a následně se na mapce červeně vykreslí celá trasa. Tu můžete ještě upravit podle nabídky Druhu trasy. Pokud budete ukládat informace z výletu po návratu domů, můžete k informaci o startu a cíli přidat i vlastní komentář - např. jak se vám výlet líbil, co zajímavého je možné v průběhu výletu vidět, ale třeba také, kde se dobře najít či dát si dobré pivko nebo kávu. V ideálním případě můžete o absolvovaném výletu napsat vlastní příspěvek a ten jednoduše připojit v příslušném formuláři o daném výletu.

Podmínkou pro vstup do "Klubu stovkařů i60" jsou fotografie ze startu a cíle výletu, které slouží ke kontrole, že účastník trasu opravdu absolvoval. Naopak nepovinnou možností je přidávat z cesty výletu zajímavá místa (a to jak na mapě, tak formou fotografií). Po vyplnění se údaje o trase uloží do systému a po každém výletě se jednotlivým účastníkům načítají kilometry. Pro všechny turisty, kteří během jednoho roku - do 30. listopadu 2019 - urazí 100 kiometrů, budeme mít připraveny malé dárky. Tři "stovkaři", kteří ke svým výletům připojí největší počet článků, obdrží od redakce jako cenu tablety.

Každý z registrovaných čtenářů si nyní může vložit jeden starší výlet na zkoušku, a to max. do 5 kilometrů. Další výlety už musí být nové.

Přejeme všem milovníkům chůze a turistiky krásné zážitky při výletech a hlavně, aby to dobře šlapalo až DO STOVKY!

 

Soutěž Do stovky Tip na výlet turistika
Hodnocení:
(4.9 b. / 28 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

AKTUÁLNÍ ANKETA