Deník postarší dámy - "Verše psané životem" a autogramiáda
Ilustrační foto: pixabay.com

Deník postarší dámy - "Verše psané životem" a autogramiáda

3. 12. 2018

Těšíte se 13.12. ve čtvrtek do Prahy? Já hodně. Dokonce jsem o tom a ještě  nějakých mých nápadech napsala na Matyldino povídání.

........................................................................................................................................................................................

 

Deník postarší dámy - "Verše psané životem" a autogramiáda

 

Akce “Rozlouskni oříšek” pro mne dopadla dobře. Knížka je na pultech, prodává se, mám na ni velmi dobré recenze. Mám splněny všechny závazky, vyplývající z projektu HitHit. Knihy jsou odeslány, pohádky napsány. Tedy až na jednu, ale v tomto případě jsem se se sponzorkou dohodla jinak. Můžu se nyní v  pohodě věnovat dalším plánům a vizím. A že jich v hlavě mám.
Do těch mých plánů patří v nejbližších dnech i návštěva Prahy. Portál i60  pro nás zorganizoval předvánoční setkání  s programem, jehož název je “Verše psané životem“. Určitě to bude zajímavé. Nás, co něco píší, je na íčku zaregistrováno docela dost a tady budou prezentovány v doprovodu hudby básně našich autorů.
Za sebe musím říct, že se na to hodně těším. Ne jen na program, ale hlavně na setkání se svými známými a také na nováčky mezi námi. To zase bude jednou hukot !
A mne tak napadlo, že bych při té příležitosti zorganizovala takovou malou autogramiádu. Měli byste o něco takového zájem? Ne, nic velkého ani oficiálního. Jen po skončení hlavního programu, až zavládne ukecaná, rozesmátá a pohodová nálada, která tahle naše setkání zatím pokaždé ovládla, bych zájemcům podepsala jejich knížky. Můžou přijít všichni, kdo chtějí, tedy i ti, kteří na íčku nejsou registrovaní a měli by rádi v knize můj podpis (a třeba i věnování).
Takže Vás všechny, kdo si přečtete tenhle článek, se souhlasem redakce portálu i60 zvu na Verše psané životem ? (13.12.2018 v Praze)
A ještě něco navíc.
Soutěžíte rádi? Chcete vyhrát jednu knihu “Rozlouskni… “?
Počkejte na další článek, zadání soutěže vypíšu samostatně. Aby to bylo přehlednější .
Tak zatím!

.............................................................................................................................................................................................

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

SERIÁL: Můj chytrý mobil

Studenti učí seniory pomocí videí

Chytrý mobil

Nový díl: Jak využít QR čtečku v mobilu

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.