Kádrový profil
ilustrační foto: pixabay.com

Kádrový profil

26. 12. 2018

Chtěl jsem si vylepšit svůj kádrový profil a do oddělení "Zájmy" zadat pojem "Práce". Neboť ze všeho nejvíc mě zajímá moje práce. Pracuji každý den od rána do večera. Ve smyslu Desiderata: Trvale se zajímej o své povolání...
Nezajímají mě ani Akvarijní rybičky, ani Dobrovolní hasiči a už vůbec ne Hlídání vnoučat.
Nezajímají mě ani Pejsci, ani Kočky; jestli, tak by mě zajímala pořádná kočka.
Ale chyba lávky. Pojem jednoduché "Práce" se v nabízeném seznamu zájmů nevyskytuje.
Tak jsem do profilu vrazil pár zájmů, které mám po práci. Tento seznam bych mohl rozřešit - po práci.

PS: Hergot!  Zase rubrika "Domácí mazlíčci".

Hodnocení:
(4.9 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Úplnou náhodou jsem narazila na tento článek. A nikde nevidím komentář paní Přibylové. Přišla. Odešla?
Oldřich Čepelka
Já žasnu and některými příspěvky. Naštěstí mám blbou pamě´t a okamžitě zapomínám, kdo co napsal. Jo a v seznamu zájmů jsem taky nenašel, co bych býval určitě označil. Ale po přečtení komentářů dávám raději ještě taky Domácí mazlíčky.
Alena Tollarová
Jsem ráda, že se objevil první příspěvek nového přispěvatele. Krátký a možná tak trochu jiný, než na jaké jsme zvyklí. A to se mi zrovna líbí, nutí přemýšlet. S autorem žijeme od sebe pouhých 12 km. Kdybychom se v rámci Do stovky vydali proti sobě, potkali bychom se za pár chvil. A já doufám, že tento první příspěvek není i poslední.
Jitka Caklová
Paní Přibylová, Vy jste netušila ....??? Nějak mi neladí "láska, přátelství, sdílení", kterým se prezentujete 23.12.2018 v inzerátu na seznamce tohoto portálu, s nevybíravým útokem, který jste předvedla 26.12.2018 11:07. To není jen tak ledajaký "souhlas s názorem autora článku" a jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Přesto Vám přeji, abyste našla "sobě rovného". Blbce můžete dělat z lidí sobě rovných, ale ne z lidí, kterým tento skvělý portál pomáhá ze samoty a ke skutečnému sdílení svých radostí i starostí. Stejné názory se dají sdílet, různé akceptovat, tolerovat, nebo rozporovat slušnou formou.
Hana Rypáčková
Aha. Když je práce koníčkem, je to super zábava a bezva lehké financování... A pohladit pejska, co se mu stejská, je paráda.
Zuzana Pivcová
Paní Přibylová, je pochopitelné, že obvykle každý hájí svou práci. Pokud by na Vašich webových stránkách na Vás někdo hned v prvním komentáři vyrukoval s hodnocením obsahujícím výrazy "poněkud primitivní" či "zmatečný", nejspíš by se Vám to také moc nelíbilo. My různá vylepšení vítáme, ale díky za přátelštější formu nabídky.
Jitka Caklová
Co není, může být. Cesty ke štěstí jsou někdy dost klikaté :-)
Zuzana Pivcová
Debata svědčí o tom, jak jsme různí, a to nejen v rámci vyjádřeném oblíbeným slovem "level". Je hezké, že mnozí hájíte portál, díky. Ale on se určitě uhájí či obhájí sám. Pane Hoffmanne, pokud jste povoláním "Freischaffend", najdete tu uplatnění. Bez ironie.
Eva Mužíková
Tak jak níže čtu, začínám mít na sebe zlost, že jsem napsala svůj názor. Málokdy takto reaguji a pro příště budu opravdu raději " držet hubu ". Asi nemám smysl pro vtipné glosy a pro zábavu jsem svůj názor Jano opravdu nepsala :((((( Možná že mám dnes nějakou citlivější náladu, v opačném případě bych vaše slova dokázala přejít... nebudu už dál tuto stránku otvírat, nemám na to ...Milovnice pejsků, Bertice.
Jana Slavíková
V době existence kádrových profilů by si asi nikdo nedovolil z dotazníku dělat legraci a dnes dokáže nadzvednout tolik íčkařek? Je to zábavné.
ivana kosťunová
Ale přátelé - proč tolik křiku pro jednu zajisté dobře míněnou vtipnou glosu. Myslím, že oleje do ohně přilila paní, která má na svém profilu mimo jiné napsáno, že se zajímá o kultúru. Pro mne je tím řečeno (spíše napsáno) vše, vážně je to mnoho povyku pro nic :)) Užívejme si vánoční pohody a pana Hoffmana mezi námi vítám. :))
Jitka Caklová
Mějme na paměti, že nikdy se nejí nic tak horký, jak se uvaří :-) a přesto nás dovede vybudit k aktivitě pouhých osm řádků :-) Třebas díky seznamce na i60 zapůsobilo kouzlo osobnosti a vzájemného porozumění. Jeden má rád holky, jiný vdolky další obojí a nemá smysl na tom něco měnit.
Jana Šenbergerová
Díky za každého, kdo pracuje rád. Díky takovým si mohu v pohodě užívat "zaslouženého odpočinku" a věnovat se spoustě věcí, které mě baví, ale kvůli práci jsem na ně neměla čas. Vítejte mezi námi, ale nenechte se prací pohltit. Mohlo by se stát, že by zafungovala jako černá díra a to by byla škoda, protože na světě je i ve stáří krásně. :-)
Eva Mužíková
Koukám, že se tu objevila zase jedna rejpalka, která tady na íčku dosud nic jiného nepřevedla. Dejte si pohov paní Přibylová, asi toho o lásce mezi člověkem a pejskem moc nevíte. Já patřím mezi ty druhé a taková rejpavá slova z Vaší strany a i ze strany autora článku se mi moc nelíbí a snad mne i uráží. A co se týče Vaší kritiky úrovně íčka, nikdo Vám nebrání odtud odejít,. Pozdravujte v Moskvě. Bertice
Jitka Caklová
Ani vzorně vyplněný profil nezaručuje jeho pravost :-)
Jitka Caklová
K příspěvku 12:48: Báseň Maxe Ehrmanna, zemřel "mád", ale jeho myšlenky žijí dál a to je dobře https://cs.wikisource.org/wiki/Desiderata Děkuji autorovi za "Kádrový profil", který mě dovedl až k básníkovi a právníkovi M.E. Nemusíme chápat, stačí porozumět :-)
Dana Puchalská
Já mám asi vlčí mlhu, nebo už nevím co si mám myslet. Paní Přibylová to myslíte smrtelně vážně? A z článku mám víc než podivný pocit. :-) :-) :-) O jakém primitivním levelu je zde řeč?
Jana Kollinová
Líbí se mi provokující téma příspěvku. Můj soukromý názor. Nezajímáte nejspíše ani sám sebe. Ale? Je to váš první literární vstup na i60 a uvidíme! :-)
Jitka Caklová
Pro koho jste si chtěl vylepšit kádrový profil? Pokud proto abyste stoupl v ceně, by možná bylo lepší, změnit smysl "Desiderata: Trvale se zajímej o své povolání...", na Desiderata (latinsky Co je žádoucí, plurál slova desideratum), což je krátká báseň v próze o tom, jak dosáhnout štěstí v životě.
Věra Ježková
Pane Hoffmanne a paní Přibylová, pokud jste usoudili, že tento portál není hoden vašich zájmů a vaší inteligence, nemuseli jste se na něj hlásit. A nikdo vás nenutí na něm setrvávat.
ivana kosťunová
Pobavil jste mě. Přesto se mi nechce věřit, že byste si z rozsáhlé nabídky zájmů nevybral. Co třeba balet ?
Naděžda Špásová
Buď jsem natvrdlá, nebo se s vaší inteligencí nemůžu srovnávat. Jsem milovnice domácích mazlíčků a nevidím na tom nic špatného. Pokud vám je tolik, kolik jste na profil napsal, tak by mě docela zajímalo, co byste si s pořádnou kočkou asi tak počnul? Ale třeba se mýlím?