DIGI TV pro čtenáře i60 na 14 dní zdarma
DIGI TV si užívají tisíce spokojených zákazníků

DIGI TV pro čtenáře i60 na 14 dní zdarma

28. 12. 2018

Čtenáři portálu i60 mají nyní možnost vyzkoušet si televizi přes internet na 14 dní zdarma. Využijte tuto nabídku a užijte si všechny silvestrovské programy. Sledovat je můžete na své současné televizi, ale i na počítači či tabletu.

S televizí přes internet si můžete pustit kterýkoli pořad od začátku, i když k obrazovce přijdete později. Každý pořad v televizním vysílání mají všichni uživatelé televize přes internet k dispozici celých sedm dní. Jednoduše si jej mohou až sedm dní zpětně pomocí ovladače vyhledat a pustit.

Televizní program už vás tedy nepřipoutá k obrazovce kvůli očekávanému filmu například každou sobotu večer. Navíc, když vás třeba známí upozorní na skvělý film, nebo zajímavý dokument, který sledovali a který vám unikl, není nic snazšího, než si ho v archivu zpětného zhlédnutí vyhledat a pustit. Televizní program vám s televizí přes internet poslouží spíš jako nezávislé vodítko, kdy si pořad najít. Podívat se na něj můžete v rámci týdne, kdykoli chcete. Získáváte absolutní televizní svobodu. A pokud vám ani toto nestačí, můžete si až desítky hodin televizních pořadů nahrát.

Televize přes internet umožňuje sledovat program na více zařízeních, u DIGI TV například až na čtyřech současně. Kromě televize také na počítači, tabletu či chytrém telefonu. Nejenom doma, ale všude tam, kde je připojení k internetu. Dosáhne vám wi-fi na zahradě k pergole? Můžete si pustit televizi na počítači či tabletu klidně tam. Na mobilu či tabletu lze dokonce sledovat televizi například v restauraci nebo v kavárně, stačí, aby tam byl přístup k internetu. Stejně tak v zahraničí. V rámci celé Evropské unie si můžete svou televizi přes internet pustit kdekoli: na horách v Alpách, u moře v Chorvatsku nebo třeba u známých na Slovensku… Stačí opět jen připojení k internetu, a to už je dnes prakticky všude.

 

Televizi přes internet od DIGI TV si v současnosti můžete vyzkoušet sami. Pro více informací klikněte ZDE.  

2018-12-02-banner-i60-1120x370.jpg

Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Antonín Vácha
Tak jsem se na zkoušku zaregistroval.