Sledujte zápasy Australian Open živě na DIGI TV
Sledujte zápas\ Australian Open živě na Digi TV

Sledujte zápasy Australian Open živě na DIGI TV

16. 1. 2019

Jste fanoušci bílého sportu a rádi byste živě sledovali přenosy z Australian Open? Využijte nabídky pro čtenáře portálu i60 a objednejte si na zkoušku DIGI TV.

Prostřednictvím DIGI TV můžete sledovat přímý přenos tenisových klání z Melbourne na kanálech Eurosportu. Anebo si je přehrát v době, kdy budete mít čas. DIGI TV totiž umožňuje přehrání jakéhokoli programu až sedm dní zpětně.

Pokud soutěžíte v naší tenisové tipovačce, můžete zápasy, na jejichž výsledek jste tipovali, sledovat živě a také pozorovat formu tenistů a tenistek a díky tomu své další tipy zpřesňovat.

Televize přes internet umožňuje sledovat program na více zařízeních, u DIGI TV například až na čtyřech současně. Kromě televize také na počítači, tabletu či chytrém telefonu. Nejenom doma, ale všude tam, kde je připojení k internetu.

Televizi přes internet od DIGI TV si v současnosti můžete vyzkoušet sami. Pro více informací klikněte ZDE.  

 

2018-12-02-banner-i60-1120x370-1.jpg

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.