Jitka Zelenková a její intimity
FOTO: Lenka Hatašová

Jitka Zelenková a její intimity

17. 1. 2019

Intimity. Právě tak se jmenuje deska, kterou na podzim vydala a kterou si věnovala jako dárek k padesáti letům na hudební scéně.

V klidu si sednout, uklidnit se, možná si i nalít něco dobrého... a zaposlouchat se. Album Intimity, to je čirá radost. Skladby domácích autorů, slavné americké songy, emotivní francouzské šansony i filmové melodie citlivě vytvářejí intimní atmosféru celé desky. Je znát, s jakou chutí ji Jitka Zelenková nazpívala.

„Deska se nám moc povedla a mám z ní radost. A nejen já, ale i posluchači. To je pro mě úplně nejvíc. Poslouchám desku a dívám se z okna, jak je venku nevlídno."

Takže otázka se nabízí: Jak snášíte tohle období, paní Zelenková? „Já zimu miluju!“ Vážně? Tak na tohle bych slavnou zpěvačku netipovala. „Ale ano, ideálně ovšem na horách, když je sníh, mrzne a svítí sluníčko.“

I když se ani jí nevyhnulo klasické zimní nachlazení, teď už je v pořádku. „Konečně vyrážím na hory dávat se do formy po náročném minulém roce. Těším se jako malé dítě na nové běžky, boty, hůlky a na courání zasněženou krajinou.“

Jitka Zelenková má svá místa, kam jezdí pravidelně, a hned je vypočítává. „Do Harrachova, na Jizerku, do lázní Třeboň, do Sarvaru v Maďarsku, do hotelu Spirit. A kromě loňska, kdy jsem natáčela, taky každý rok na Krétu.“

Hodně oblíbených míst, kam se zpěvačka ráda vrací, má i v Česku. Například Skryje u Berounky, kde měla chatu, nebo Poděbrady, kde začínala zpívat. „Taky si velmi ráda zajedu do Rakovníka, kde jsem vyrůstala,“ dodává.  

 

Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.