Škodou Karoq se projede pan Bohumír Dostál
Soutěž Škoda z lásky již zná svého vítěze

Škodou Karoq se projede pan Bohumír Dostál

25. 1. 2019

Škoda z lásky. To byl název soutěže, v níž měli soutěžící možnost podělit se s našimi čtenáři o své zážitky s automobily značky Škoda. Sešly se téměř tři desítky zajímavých příběhů, ze kterých jsme vybrali pět nejpovedenějších. Které to jsou?

Mnohé příběhy popisovaly veselé zážitky z dovolených, dozvěděli jsme se, jak Škodovky brázdily Evropu, jak si jejich řidiči poradili v nejrůznějších nesnázích, jaký měli jejich majitelé ke svým miláčkům citové pouto a dokonce, jak vozy Škoda přispěly k navázání nových vztahů. Ano, ukázalo se, že název Škoda z lásky pěkně vystihl celou soutěž a obsah příspěvků.

Z celkem 26 soutěžních článků nakonec redakce společně se zástupci společnosti Škoda Auto vybrali pět příspěvků, ze kterých určili jako vítězný článek pana Bohumíra Dostála s názvem Škoda z lásky: Moje lásky.

Pan Bohumír Dostál si tak bude moci po čtyři týdny užívat nový vůz ŠKODA KAROQ, který mu osobně v Zákaznickém centru mladoboleslavské automobilky předá vedoucí marketingu Petr Janeba.

 

karoq.png

Věcné ceny - dárkové předměty společnosti ŠKODA AUTO -  pak pošleme těmto čtyřem vybraným soutěžícím:

Lenka Černá: Světovej vůz

Zuzana Šišková: Škodověnka

Michal Medvěd: Škoda není ke škodě

František Vrchota: Cesta k moři

 

Vítězům gratulujeme a děkujeme všem soutěžícím za pěkné vzpomínky na své automobilové miláčky. Všechny soutěžní příspěvky najdete na tomto místě

Nezbývá než dodat, že je škoda, že už soutěž Škoda z lásky skončila.

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(4.2 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Přidávám se k tomu, co napsal Honza.
ivana kosťunová
Já blahopřeji všem výhercům, vyhráli ti nejlepší a tak to má být. (Maruš-to nebyla moje zásluha, ale jen a jen tvoje :)) :)) )
Marie Ženatová
Děkuji moc redakci za rozšíření okruhu výherců, do kterého jsem se dostala zásluhou paní Ivanky K. i já svým příběhem z mládí - mám z toho velikou radost. Ale ze srdce blahopřeji paní Evičce Mužíkové i paní Blance Macháčkové...
Jan Raška
K dotazu Evy Mužíkové jen krátce sděluji, že nám všichni výherci poslali poděkování mailem. Předpokládám, že jako nováčci se na i60 neorientují tak dobře a neznají například možnost diskuze u člíánků. Ale třeba vítěz, pan Dostál, nám mimo jiné napsal, cituji: Nemůžu tomu uvěřit! No, teda, jsem v šoku, ale tak hezky...:-) Moc si výhry vážím a chtěl bych Vám všem upřímně moc poděkovat...
Jana Kollinová
Nezávidím redakci milou povinnost vybrat vítěze soutěží, ale je zcela na jejím rozhodnutí, jak bude výběr probíhat. Zde bylo od začátku dáno, že výběr provedou zástupci společnosti Škoda Auto a je dobře, že se přihlásili i noví "íčkaři." Redakce může nabídnout výběr X vítězů čtenářům, Y zadavateli článku a Z vítězů volí redakce. Z příspěvků níže vyplývá, že by se aktivní čtenáři rádi podíleli na volbě vítězů a zda a jaké % jim redakce umožní, je otázka.
Eva Mužíková
Děkuji vám děvčata za vaše hlasy. Redakci za rozšíření okruhu výherců. Na způsobu vyhodnocování soutěží bych nic neměnila. Jen jsem trochu překvapená, že nikde nevidím / NEBO SE MÝLÍM/, reakci těch prvních pěti výherců. Že by neměli radost??
Alena Tollarová
Také gratuluji výherkyním. Škoda, že tu zatím nevidím žádný návrh na vyhodnocování soutěží.
Naděžda Špásová
Gratuluji výherkyním. :-)
Zuzana Pivcová
Také gratuluji.
Dana Puchalská
Gratulace všem třem dámám.
Jan Raška
Takže další ceny od nás dostanou tyto dámy: Eva Mužíková, Blanka Macháčková a Marie Ženatová. Gratulujeme!
Hana Polednová
Dávám hlas Evě Mužíkové "Nechtěný striptýz". Ostatním výhecům gratuluji.
ivana kosťunová
Nejvíce mě oslovil článek paní Marie Ženatové.
ivana kosťunová
Této soutěže jsem se neúčastnila, protože jsem kromě autoškoly škodovkou nikdy nejezdila, ale líbily se mi všechny příspěvky a líbilo se mi, že toto téma oslovilo hlavně pánskou část tohoto portálu. Všechny příspěvky se mi jevily velmi vyrovnané, jistě bylo velmi těžké vybrat ty nej… Takže gratuluji p. Dostálovi, doufám, že nám časem i popíše své zkušenosti z jízdy Škodou Karoque. Gratuluji i ostatním výhercům dárků a jsem ráda, že se počet soutěžících rozšiřuje o další přispěvatele. Samozřejmě že dárek za výhru potěší. Proto se lidé soutěží účastní. Jenom by mi dost vadilo, kdyby nevyhrával ten nejlepší, ale ten nejzasloužilejší. To už bych si připadala jako v minulém režimu :))
Marie Seitlová
Eva Mužíková - Nechtěný striptýz.
Elena Valeriánová
Eva Mužíková: Nechtěný striptýz...
Hana Rypáčková
Dám hlas Evě Mužíkové :Nechtěný striptýz. Je mi jedno, že vyhrají soutěžící, kteří se na weby přihlašují jen kvůli výhrám. Znám takové i ze svého okolí, prostě se tím baví a často získají i pěkné dárky za křížovky, fotky a články.Panu Dostálovi přeji hezký zážitek z jízdy..
Zuzana Pivcová
Ráda bych ještě dodala, že vzhledem k tomu, že tato soutěž probíhala ve spolupráci s automobilkou Škoda, je jasné, že jsme se snažili, aby vybrané příspěvky vypovídaly hodně o kvalitě těchto vozů a o jejich oblibě u někdejších či ještě dnešních majitelů.
Jiřina Votavová
Zástupci společnosti Škoda Auto a redakce vybrali podle nich pět NEJPOVEDENĚJŠÍCH příspěvků. Vítězům gratuluji.
Jitka Hašková
Eva Mužíková - Nechtěný striptýz.
Anna Potůčková
Eva MUŽÍKOVÁ - Nechtěný striptýz
Libuše Křapová
Eva Mužíková - Nechtěný striptýz :-) A gratuluji vítězům.
Helenka Červenka
Eva Mužíková-Nechtěný striptýz
Dana Kolářová
Mně se naopak líbí, že napsali články noví autoři. Hodně inspirace do další tvorby.
Dana Puchalská
Blanka Macháčková :Škoda z lásky :3+1 se škodovkou
Naděžda Špásová
Eva Mužíková: Nechtěný striptýz .....
Jan Raška
Dejte šanci dalším soutěžícím! Líbily se vám jiné než redakcí vybrané příspěvky soutěže Škoda z lásky? Napište jméno autora a název příspěvku zde do komentářů. Každý čtenář může dát hlas jednomu soutěžnímu příspěvku, a to do pondělí 28.ledna, 18.00 hodin. Třem soutěžícím s největším počtem čtenářských hlasů pošleme dárek.
Jan Raška
Jak se říká, "po bitvě každý generál." Když někdo vyhraje ve více soutěžích, objeví se kritiky, že vyhrávají pořád ti samí lidé. Když se pak mezi vítězi objeví nová jména, je to také špatně. Vězte, že vyhodnocování jakékoliv soutěže je pro nás v redakci těžké, protože víme, že se nikdy nezavděčíme všem. Ať už rozhoduje redakce, nebo sami čtenáři, nebo los, vždy jsou na jedné straně vítězové a na druhé poražení. Samozřejmě bychom nejraději vždy ocenili všechny soutěžící, kteří do soutěže vyšlou svůj příspěvek - za snahu, za to, že si udělajií čas na sepsání článku, za to, že se podělí o svůj zážitek s ostatními čtenáři. Je pochopitelné, že jsou pak zklamáni, když se jejich jméno mezi vítězi neobjeví. Proto přivítáme vaše návrhy na vyhodnocování soutěží, které bude přijatelné pro všechny... A co se týče nevyplněných čtenářských profilů. Už jsme se k tomu také párkrát vyjadřovali. Nemůžeme nikoho nutit k tomu, aby si uvedl do profilu více údajů. Jednak si kdokoliv může vymyslet cokoliv a nemusí to být pravda, ale hlavně z důvodu GDPR nemůžeme nikomu přikázat, aby o sobě zveřejňoval více informací, než je nutné pro registraci. Je to na každém registrovaném čtenáři, jak se svým profilem naloží. Nám se to jen může, nebo nemusí líbit. Tolik pro vysvětlení.
Naděžda Špásová
Jsem ráda, že jsem nesoutěžila, ani jeden z výhercům nemá na profilu o sobě ani čárku a to je to, co mi vadí a taky mi vadí, že nebyl vybrán nikdo z aktivních členů íčka. Myslím, že o výhercích už nikdy neuslyšíme. A dost pochybuji i o jejich věku. Vím, že se opakuji, ale redakce by měla trvat na více údajích na profilu.
Ilona Kolářová
Výhercům gratuluji a doufám, že se alespoň trochu aktivně zapojí i íčkačského dění.
Anna Potůčková
Moc gratuluji !
Helenka Červenka
A já jen doufám, že noví pisálci nám po Škodovkách napíšou i další příběhy
Zuzana Pivcová
Potěšilo mě zcela neutrálně, kolik lidí napsalo o škodovkách a jak rozmanitě. Kéž by se tak dařilo každé soutěži. Gratuluji. Svým způsobem vyhráli všichni, kteří se do toho pustili.
Elena Valeriánová
Taky gratuluji výhercům, jen mě mrzí, že mezi výherci není alespoň jeden opravdu aktivní íčkař.
Eva Mužíková
Gratuluji vám.
Marie Seitlová
Všem gratuluji.
Jarmila Nedvídková
Gratuluji všem výhercům, ale i všem co se zúčastnili soutěže. Hezky jsem si početla,někdy i od srdce zasmála-
Hana Práglová
Také gratuluji vítězům a děkuji všem ostatním za hezké počteníčko.
Jana Kollinová
Blahopřeji výherci i dalším čtyřem vybraným soutěžícím. Články byly zajímavé.
Alena Tollarová
Blahopřeji nejen vítězi, který se projede pěknou škodovkou a dalším čtyřem vítězům, ale i všem, kteří nám svoje zážitky se škodovkou představili. Mám radost, že se s příspěvky objevilo hodně nových jmen.
Marie Ženatová
Všem vylosovaným z této hezké a zajímavé soutěže z celého srdce srdečně blahopřeji...
Jitka Hašková
Gratuluji všem vítězům.
Soňa Prachfeldová
Gratuluji panu Dostálovou k hlavní výhře , dalším 4 výhercům a ostatním za pěkné čtení !
Alena Vávrová
Blahopřeji výherci soutěže i dalším odměněným!
Hana Rypáčková
Gratuluji..
Dana Puchalská
Gratuluju i já všem vítězům.
Dana Kolářová
Gratulace vybraným autorům a vítězi šťastné cesty s novou škodovkou.