Když je věk výhoda aneb Do kina za 60 korun
Ilustrační foto: pixabay.com

Když je věk výhoda aneb Do kina za 60 korun

27. 1. 2019

Chodíte rádi do kina, ale nelíbí se vám ceny  lístků? Tak to pro vás máme dobrou zprávu. Speciální seniorské slevy nabízejí mnohá kina, stačí si sednout k internetu a hledat. A neznamená to, že připravují podřadné snímky, na které nikdo nechodí. Naopak.

Například pražská art kina Evald, Lucerna, nebo Světozor mají pro seniory dokonce speciální program. Kino Světozor například hraje každé pondělí, středu a pátek od 13 hodin ty nejnovější filmy včetně aktuálních festivalů a přehlídek za 60 korun. Slevy dávají i na normální představení, ale musíte na to upozornit a prokázat, že máte na slevu nárok.

Podobná pravidla platí také v kině Lucerna. Sleva je ve výši 50procent z běžného vstupného na filmová představení a 50 korun ze vstupného na přenosy baletů, oper či speciální akce.  V klubovém kině Mat s příjemnou restaurací platí slevy v rámci programu Dvojka pro seniory. Na zlevněné promítáni aktuálních novinek a uměleckých snímků zve i brněnské kino Art, nebo Kino Metropol v Olomouci. Slevy uplatníte pouze při nákupu na pokladnách.

Slevy seniorům poskytují také téměř všechna divadla. Navíc můžete využít i dopolední veřejné generálky za symbolickou cenu. Informace hledejte na webu konkrétního divadla, které si vyberete. Národní divadlo třeba poskytuje padesáti procentní slevy na vybraná místa.

Kina:
www.evald.cz
www.kinolucerna.cz
www.kinosvetozor.cz
http://kinoart.cz
www.kinometropol.cz

 

 

Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu