Setkání v Bohumíně
Foto: autorka

Setkání v Bohumíně

8. 2. 2019

Milí ičkaři,

zveme Vás na setkání do Bohumína dne 18.2.2019 v 10 hodin. Čekaly bychom na Vás v hale našeho nádraží /ČD/.

Program : prohlídka města, výstava, oběd, posezení v kavárně na náměstí.

Zveme všechny ičkaře z Moravy, Slezska i Čech. Vlak z Prahy je u nás již za 3,5 hod. 

Bude se na Vás těšit  Majka, Hanka, Hela a Květka s Pepou. 

Hodnocení:
(4.7 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ivona Lachová
Na zítřejší setkání přeji hezké počasí a príma den. Vyřiďte prosím paní Hance, že jsem ze Šenova. Na příští setkání určitě dojedu.
Rostislav Mraček
Paní Seitlová, děkuji Vám za pozvání do Bohumína, ale mám tolik zájmů, i trochu povinností, že mi to nevyjde. Přeju vydařené setkání!
Květuše Pinkasová
Někdy se mi podaří vyhledat to co bych chtěla. Přečetla jsem si Vaše milé vzkazy a ani si neumím představit naše setkání. S Vámi to bývá vždycky pěkné. Ještě jsem Vás neviděla v zimním období. Těším se, asi v pondělí nedospím rána. Olinko, hrála jsi dobře kuželky na Bečvě. Přeji Ti aby Tě ty nožičky nezlobily a obdivuji Tě moc. Já jsem byla v Praze 6 Na Petřinách u kamarádky Vlasty z dětství předloni. Brala mne sebou na Třeboň se svýma cvičenkama ...
Jaroslava Handlová
Majko a Danko, to jsem moc ráda, že se o mě podělíte ♥♥♥ Já se na oplátku s úplně všemi podělím o dobrou náladu.
Marie Seitlová
Paní Lachová, tak to je smůla. Ale určitě budeme v kavárně na náměstí déle, tak kdyby jste to stihla, rádi vás přivítáme.
Ivona Lachová
Škoda, že je to pracovní den. Jinak bych přijela do Bohumína moc ráda. Mám to celkem blízko, ale teď zrovna z pracovních důvodů nemohu. Příště určitě přijedu a budu moc ráda. Zdravím všechny.
Marie Seitlová
Olinko, budu držet pěsti, aby jsi byla zase fit. Myslela jsem, že někdo z Prahy k nám přijede, snad příště.
Olga Štolbová
Ahoj Majko, Hanko, Helo a Květko s Pepou. Zdravím a přeju prima setkání, ani nevíte, jak ráda bych jela. Bohumín neznám a času mám dost, ale začaly mě zlobit nohy. Najednou strašná bolest, nemůžu chodit. Začalo to včera, od pondělka začnu doktorovat. Přeju pohodu a dobrou náladu. ♥♥♥
Danuše Onderková
Majko, jak jsme se domlouvaly, přijedu ale zavolám v kolik, nevím v kolik skončíme na soudě. O Jarku se podělíme a domluvíme.
Marie Seitlová
Jaruško, to jsi mě a určitě i ostatní naše ičkaře potěšila. Nocleh nehledej, napiš mi do vzkazů tel . č. a domluvíme se.
Jaroslava Handlová
Z pozvání mám, Majko, radost, termín se mi hodí. Bohumín vůbec neznám. Přijedu v 9,34 vlakem od Brna. Moc se na všechny těším, zůstanu na dva dny. 2. den bych to ráda spojila s Ostravou. Nocleh si někde seženu sama.
Jana Šenbergerová
Zdravím všechny z Bohumína. I když jsou vzdušnou čarou skoro za rohem, pro nás z konce světa je to bez auta problém. Nejmíň na dva dny, jak píše níže Hanka. Já budu mít radost z toho, že ji budete mít vy.
Hana Rypáčková
Hezky si to užijte, Květinko, určitě to půjde, ale uspěchat se nic nedá..Objímám tě na dálku...
Hana Práglová
Soni más pravdu.Jet na setkání tam a zpět delší dobu než samotný pobyt ,není milé.Pak nejlépe na víc dnů.Ale zatím nemáme možnosti ubytování.Snad přijedou lidé odOstravy,Karviné či bližšího okolí.Je jich tu dost.Ale.... Obvykle jak píšeš,to bývá obráceně...
Soňa Prachfeldová
Děvčata, je prima taková menší setkání, spíše regionální. I když , máme školní srazy a přijedou spíše ti zdaleka než místní. Přeji Vám hezké setkání.
Eva Mužíková
Koukala jsem na jízdní řád, ať koukám, jak koukám, pro mne je to pět hodin cesty tam i sem:(((
Květuše Pinkasová
Našla jsem nyní naše písemné pozvání do Bohumína a těším se, že Vás zase aspoň některé živě uvidím. Řeč mi zatím moc nejde dát dohromady s pohybem a dýcháním. Chtěla bych všechno, co jsem každým dnem dělala a hravě stihala. Všichni říkají, že se dočkám . Jsme městem kolařů i v zimě. Přes toto náměstí všeho dění, chodím denně a zde vše prožíváme. Každá část Bohumína zde má i zasazen svůj strom. Na Vánoce tady rozsvěcujeme hned dva a míváme ohňostroj. Letos však byl dodržen smutek za 13 horníků na dole ČSM.
Hana Rypáčková
Ano, moc lákavé, ale pro mne to je konec světa na jeden den.
Elena Valeriánová
Zuzko, to setkání není jen pro Moravačky, tak jako my jezdíme do Prahy a jinam, chtěly bychom aby i ostatní nebrali (kluci i holky z Čech) Moravu jako konec světa.
Zuzana Pivcová
To je dobře, že se vy Moravačky sejdete. A jako píšu Dance, tak i Tobě, Majko, počítejte s cestou do Prahy 30. 4. To už bude určitě rozkvetlé jaro.
Marie Ženatová
Všem Vám přeji aby se setkání dobře vydařilo - pro mne je to teď nedostupné...
Anna Čípová
Majko, v pondělí si zkusím přehodit termín rehabilitace. Pokud mi bude vyhověno, přijedu. Dám vědět.
Dagmar Bartušková
Holky, ani nevíte, jak ráda bych k vám přijela na pokec. Ale po- stř. mám aktivity, u kterých bych neměla chybět. (Aj, zpěv - na obojí paměť mizerná :-)). Třeba někdy vyjde setkání i v jiné dny. To přijedu ráda a nebudu váhat. Majko, vsechny, prosím, pozdravuj. Přeji vám, ať se setkání vydaří. :-)
Hana Práglová
Já myslím,že nemusíte zoufat. Pokud si někdo netroufá v únoru,třeba využije další možné setkání třeba v dubnu,kdy už bude tepleji::
Marie Novotná
Děkuji za pozvání.Bohumín je krásné město a stojí za návštěvu.Toto datum je pro mne nedostupné.
Dana Puchalská
Hezký si všechny i všichni setkání užijte. Třeba i my co nepřijedeme, pak uvidíme na íčku článek i s fotografiemi. Bohumín je pro mně absolutně neznámé město.
Jitka Hašková
Bohužel jsem na toto datum už dva měsíce objednaná na speciální vyšetření. termíny lékařů jsou dlouhé.
Eliška Murasová
M,H,H,K,P, děkuji za pozvání, ráda přijímám. Doufám, že dorazíte i Vy z větší dálky, my pak určitě přijedeme zase za Váma. Těším se!
Dana Kolářová
Ach jo, zase únor. Hezký sraz vám přeji.
Naděžda Špásová
Tak ať se vám setkání vydaří, zdravím Bohumín. :-)