Fotoreportáž: A je to tady
Foto autorka

Fotoreportáž: A je to tady

10. 2. 2019

Možná si položíte otázku, copak tady asi je? No přece já a mraky. Už se mi fakt stýskalo. To takhle sedíte u odpolední kávy, venku svítí slunce, v TV, jak jinak, nic moc a nápad je tady. Pojedeme na Střížák, řidič naštěstí souhlasí, pejsci při slově výlet začnou běhat jako splašení, během pěti minut jsme oblečení a jsme na to tata v autě.

Cesta je naštěstí suchá, jen na kopci je samozřejmě tající sníh, ale co není,  je slunce. Ta žlutá koule je pokryta mraky, které tam předtím nebyly. No nic, beru foťák a pejsky a vydáváme se po louce na procházku, konec konců kvůli tomu jsme tam jeli. Obloha je místy krásně modrá, místy zamračená, takže nakonec mám to, kvůli čemu jsme vlastně tuto malou procházku podnikli.

Tak se se mnou pojďte pokochat únorovou odpolední oblohou. Mraky umí namalovat na nebi moc hezké obrázky, které se naštěstí neopakují a mě bylo zase móc dobře.

Hodnocení:
(4.7 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.