Beseda se Zlatou Adamovskou již dnes
Zlata Adamovská. FOTO: Divadlo na Vinohradech

Beseda se Zlatou Adamovskou již dnes

4. 4. 2019

V malém českém rybníčku svádí svůj každodenní boj o popularitu celá plejáda tak zvaných celebrit. Často se podivujeme, kdo všechno si toto označení zaslouží a jakými činy se do povědomí veřejnosti dostává…

Naštěstí je však mezi nimi několik skutečných osobností, které si své místo na slunci vybudovaly výhradně jen talentem, inteligencí a vlastní pílí. Některé z nich dokonce zrají jak víno, což v případě herečky Zlaty Adamovské platí dvojnásob. A žádný bulvární pisálek nikdy nemůže svými bláboly změnit fakt, že je to žena krásná, talentovaná a moudrá, navíc šťastně vdaná, děsně šikovná, nestoudně pracovitá, neskutečně zábavná a ještě ke všemu je to báječná a obětavá kamarádka.

A možná právě naše letité přátelství přispělo k tomu, že ve svém beznadějně nabitém diáři našla skulinku na setkání se čtenáři a spolutvůrci portálu i60, mezi něž právě vstoupila…

Čerstvá jubilantka nemá problém mluvit o čemkoli, protože témat je zejména v posledních letech bezpočet.

Zveme vás srdečně na besedu s herečkou ZLATOU ADAMOVSKOU ve čtvrtek 4. dubna 2019 ve 14 hodin do divadélka v Pražském kreativním centru (Dům U Minuty) na rohu Malého a Staroměstského náměstí.

Na viděnou se těší redakce i60 a Hanka Švejnohová.

 

Rezervujte si místo na besedu mailem na i60@i60.cz, anebo napište do komentářů vedle článku.

Hodnocení:
(5 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Přijdeme dvě.
Hana Rypáčková
Tak to mě Zdeni mrzí a Marie Ž . taky tak podmiňovala... Ach jo. Ať jste brzy fit.
Marie Ženatová
Moc jsem se na paní Zlatu Adamovskou těšila, bohužel mne teprve v pátek odpoledne propustili z nemocnice, takže cestu ještě nejsem schopna zvládnout. Ale paní Zlatě Adamovské přeji vše nejlepší k narozeninám a vám ostatním hezké zážitky na určitě velmi zajímavé besedě...
Jan Raška
Další rezervace - paní Švrčulová 2x, paní Marková 4x.
Zdenka Žichovská
Hanko R. raději ani nepiš, pokud se něco nestane. Také jsem tak napsala začátkem března a...stalo se. Dnes mě propustili z nemocnice a ještě minimálně týden mám nařízený klidový režim. Tak žádné cestování, moc jsem se těšilla. Ještě musím zrušit jízdenku na Regiojet, kterou už jsem měla koupenou.
Lidmila Nejedlá
Přijedu ráda, Možná 2x.
Jitka Hašková
A prosím 2 místa. Děkuji.
Jitka Hašková
Ano, přijdu.
Helena Votíková
1xVotíková. Děkuji
Hana Rypáčková
Rypáčková 1x( pokud se něco nestane)
Eva Balúchová
Balúchová 3x
Ivana Kaufmannová
Ivana Kaufmannová 1x
Dagmar Bartušková
Nepřijdu. Užijte si to.
Dana Puchalská
1x Dana Puchalská. Díky Honzo.
Jan Raška
Mailem s rezervovali mísa tito zájemci: Josef Cimpa 2x, Anna Novotná 1x, Dagmar Vávrová 1x, M. Hrbáčková 2x, Dana Čermáková 2x, Yvona Olšanová 2x, Ivana Karásková 2x, Milena Čermáková 1x,.
Alena Tollarová
Jeden kousek židličky, prosím :)
Jan Raška
Prosíme všechny zájemce o besedu, aby si rezervovali místo zde v diskuzích. Díky!
Dana Puchalská
Paní Hano,na setkání přijdu. A moc se na něj těším. Paní Zlata je jedna z mála hereček ,které opravdu hrají a nepřehrávají........Včerejší besedu s panem Ebrem jsem musela ze zdravotních důvodů "odpískat". Ale to je život. A když si ještě teď v březnu vzpomenu na prosincové setkání,tak mi bylo krásně. Hlavně v tom předvánočním čase to byla oáza klidu a pohody.A bylo opravdu vydařené. Přeji Vám hezký zbytek dne a mějte se krásně. :-) :-)
Hana Švejnohová
Milá Aleno, to bych také ráda věděla... Vaše velmi trefná otázka mě inspiruje k protiotázce - CO a hlavně KDO by íčkaře zaujal natolik, aby malé divadélko praskalo ve švech??? Naposledy tomu tak bylo před Vánocemi s pořadem z básnické tvorby íčkařů a s hudbou Lubomíra Müllera... Snažíme se spolu s Honzou Raškou připravovat pro naše čtenáře besedy se zajímavými lidmi - a kolik je atraktivnějších a zábavnějších hostů než Zlata Adamovská? Na Magdalenu Dietlovou přišly i moje známé, aby se hlediště jakž takž zaplnilo, na besedu s Vráťou Ebrem nás bylo osm i s účinkujícími - a jak je vidět, žádná sláva to není ani s účastí na jednu z nejpopulárnějších hereček současnosti. A dnešní premiéra nového povídání s Vráťou Ebrem?????? Držím mu palce, možná mi to nakonec nedá a rozjedu se ho odpoledne podpořit - ale řekněte mi, jaké téma či osobnost by vás podle vašeho názoru zvedla ze židle a přilákala na dlouho avizovanou akci do divadélka v Domě U Minuty???? Opravdu by mě to moc zajímalo...
Alena Tollarová
4. duben se blíží. Kdo přijde?
Helenka Červenka
Koupena jízdenka, přijedu
Alena Tollarová
Přeji Zlatě Adamovské všechno nejlepší k narozeninám!
Dagmar Bartušková
Paní Adamovskou a. pana Štěpánka jsem měla možnost loni vidět a slyšet na besedě v Písecké bráně. Letos zatím nevím, jak mi to vyjde.
Eva Balúchová
Ráda bych přijela,zapsala jsem si termín do diáře a uvidím.
Elena Valeriánová
A já závidím (fuj) těm, co tam budou. Paní Adamovskou mám ráda, shodou okolností je v pondělní ONA DNES s ní rozhovor. Jen se mi moc nelíbí fotografie, je tam vyžehlená jako dvacítka. Myslím si, že to nemá zapotřebí. Určitě je krásná i naživo. Škoda, že si to nebudu moci ověřit.
Věra Ježková
ZA je velmi sympatická. Bohužel ale nejspíš nebudu moct přijít. Plno bude určitě.
ivana kosťunová
Ale to je ten lepší způsob, někdy mám pocit, že naše celebrity se posuzují podle toho, která ukáže "nadupanější dekolt" Na besedu se těším, udělám vše pro to, abych mohla přijet.
Zuzana Pivcová
Ještě zareaguji na Tvůj úvod, kdo je dnes celebrita a čím si to vyslouží. Je opravdu smutné, že dnešní mladí herci jsou známi především z televizních seriálů. Dřív jsme věděli, že Lukavský hraje v Národním, Lipský v ABC, Štěpánková ve Vinohradském atd. Dnes jsou herci představováni stylem XY, mladá herečka z Ordinace v růžové zahradě. To je opravdu úpadek! Ordinaci jsem zvolila náhodně, ne v souvislosti s pí. Adamovskou.
Zuzana Pivcová
Já už jsem se skoro lekla, že mi jak naschvál zase do toho něco přichází. Ano, opravdu mám zubařku, ale už v 11 hod., tak snad to zvládnu, že mi nebude dělat nic závažného.
Dana Puchalská
Doufám, že mi do toho nevleze nějaký zdr problém. Pak bych přišla moc ráda.
Zdenka Žichovská
Pokud se nepřihodí nic mimořádného, ráda přijedu.
Marie Ženatová
Jestli mi to vyjde, tak velmi ráda přijedu...
Helena Votíková
I já mám zapsáno. Moc ráda přijdu.
Alena Tollarová
Mám zapsáno v diáři a těším se :)
Blanka Macháčková
Myslím, že divadélko praskne ve švech. A já moc lituji, že se nemohu přijet podívat. Je to má nejoblíbenější herečka právě z důvodů, které jste uvedla.
Jitka Hašková
To mě mrzí, to nevím jestli budu moci jít.