Beseda se Zlatou Adamovskou již dnes
Zlata Adamovská. FOTO: Divadlo na Vinohradech

Beseda se Zlatou Adamovskou již dnes

4. 4. 2019

V malém českém rybníčku svádí svůj každodenní boj o popularitu celá plejáda tak zvaných celebrit. Často se podivujeme, kdo všechno si toto označení zaslouží a jakými činy se do povědomí veřejnosti dostává…

Naštěstí je však mezi nimi několik skutečných osobností, které si své místo na slunci vybudovaly výhradně jen talentem, inteligencí a vlastní pílí. Některé z nich dokonce zrají jak víno, což v případě herečky Zlaty Adamovské platí dvojnásob. A žádný bulvární pisálek nikdy nemůže svými bláboly změnit fakt, že je to žena krásná, talentovaná a moudrá, navíc šťastně vdaná, děsně šikovná, nestoudně pracovitá, neskutečně zábavná a ještě ke všemu je to báječná a obětavá kamarádka.

A možná právě naše letité přátelství přispělo k tomu, že ve svém beznadějně nabitém diáři našla skulinku na setkání se čtenáři a spolutvůrci portálu i60, mezi něž právě vstoupila…

Čerstvá jubilantka nemá problém mluvit o čemkoli, protože témat je zejména v posledních letech bezpočet.

Zveme vás srdečně na besedu s herečkou ZLATOU ADAMOVSKOU ve čtvrtek 4. dubna 2019 ve 14 hodin do divadélka v Pražském kreativním centru (Dům U Minuty) na rohu Malého a Staroměstského náměstí.

Na viděnou se těší redakce i60 a Hanka Švejnohová.

 

Rezervujte si místo na besedu mailem na i60@i60.cz, anebo napište do komentářů vedle článku.

herci osobnosti
Hodnocení:
(5 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Přijdeme dvě.
Hana Rypáčková
Tak to mě Zdeni mrzí a Marie Ž . taky tak podmiňovala... Ach jo. Ať jste brzy fit.
Marie Ženatová
Moc jsem se na paní Zlatu Adamovskou těšila, bohužel mne teprve v pátek odpoledne propustili z nemocnice, takže cestu ještě nejsem schopna zvládnout. Ale paní Zlatě Adamovské přeji vše nejlepší k narozeninám a vám ostatním hezké zážitky na určitě velmi zajímavé besedě...
Jan Raška
Další rezervace - paní Švrčulová 2x, paní Marková 4x.
Zdenka Žichovská
Hanko R. raději ani nepiš, pokud se něco nestane. Také jsem tak napsala začátkem března a...stalo se. Dnes mě propustili z nemocnice a ještě minimálně týden mám nařízený klidový režim. Tak žádné cestování, moc jsem se těšilla. Ještě musím zrušit jízdenku na Regiojet, kterou už jsem měla koupenou.
Lidmila Nejedlá
Přijedu ráda, Možná 2x.
Jitka Hašková
A prosím 2 místa. Děkuji.
Jitka Hašková
Ano, přijdu.
Helena Votíková
1xVotíková. Děkuji
Hana Rypáčková
Rypáčková 1x( pokud se něco nestane)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.