Tousty z knedlíků
Foto: autorka

Tousty z knedlíků

18. 3. 2019

Nedávno jsem se zde na chatu zmínila, že budeme mít na oběd Knedlíkové tousty. Někteří z Vás jste napsali, že jste je ještě nejedli, tak poradím, jak si je připravit. 

Knedlík nakrájím na tenká kolečka a rozložím na vál nebo na plech. Každé z takto nakrájených koleček potřu kečupem. Na potřená kolečka položím plátky tvrdého sýru a na každé druhé kolečko pak salám - dle velikosti salámu dám bud celé kolečko, nebo půl kolečka. Kolečko knedlíku, na kterém není salám, se přiloží na kolečko knedlíku se salámem.

Takto připravené tousty obalím v trojobalu jako řízek. A stejně jako řízek se takto připravené tousty také smaží. Podávám s tatarskou omáčkou a oblohou, kdo má rád zeleninové saláty, dá se podat i s nimi. V naší rodině tyto tousty milujeme a dá se říci, že je dělám snad každý měsíc. Není to nic složitého a je to cenově dostupné jídlo.

Přeji všem Dobrou chuť!  

Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.