Moje energie:  Zahradnictví
Foto autorka

Moje energie: Zahradnictví

22. 3. 2019

Existuje ještě něco, co mě spolehlivě dobije a naplní radostí a to je slunce. To je energie, bez které se neobejde opravdu nic a nikdo. Úterní odpoledne 19.3. 2019 bylo takové aprílové. Chvíli bylo pod mrakem, chvíli vykouklo sluníčko, a tak jsem se rozhodla, že si udělám radost a pojedeme se podívat do zahradnictví. Jaro se sice trochu courá, ale kouknout se můžeme. Máme jedno, které s oblibou navštěvujeme a to je Zahradnictví v Chabařovicích.

Už když jsme jeli kolem, tak se mi zdálo nějaké větší. Místo, kde  jsme vždycky parkovali  bylo skoro prázdné. U vrat do dvora stál pán a volal na nás, že musíme ještě kus dál, že se přes zimu činili a zahradu zrekonstruovali. A opravdu, to, co jsme našli, bylo velké a působivé, ze Zahradnictví se stala JINÁ ZAHRADA.

Co nutně k životu potřebuje světlo a teplo, je flóra. Miluji prohlídky skleníků, venkovních prostor, barvy jarních květů a rozmanitost nabídky a tady to bylo opravdu krásné. Samozřejmě, že jsme neodešli s prázdnou a už se těším, až koupené macešky, petrklíče a další kytičky ozdobí zatím smutnou zahradu bez barev. Doma jsem si sedla a bylo mi opravdu moc hezky, a tak jsem si řekla, že to zkusím poslat dál.

Neodolala jsem a tu parádu uvnitř skleníku jsem si nafotila. A protože mě to opravdu nabilo a udělalo radost, tak se chci s vámi o tu krásu podělit. Tentokrát je fotek víc a přidala jsem i trochu mraků. Pokud by měl někdo zájem, mají internetové stránky.

 

Partneři soutěže:

710x100-4.png

DIG_680x140_stat.jpg

Hodnocení:
(5.1 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Budete letos hlídat vnoučata více než v předchozích letech? (Vzhledem k omezenému cestování do zahraničí)?

Ano, budu mít vnoučata na delší dobu než loni

25%

Ještě nevím

20%

Ne, bude to přibližně stejné jako v předchozích letech

28%

Vnoučata o prázdninách už delší dobu nehlídám

27%