Poděkování za setkání
Foto: autorka

Poděkování za setkání

23. 3. 2019

Je to pár dnů, co se uskutečnilo naše setkání v Ostravě. Účast byla nezvykle velká a moc nás potěšila. Chtěla bych se s vámi podělit o naše pocity, po vydání prvního článku.

Mrzelo nás, že o prohlídku a setkání není zájem. Na setkání mělo dorazit pár seniorů z Bohumína. Protože měli ve stejný den také akci, nahlásili, že přijdou asi v poledne. Vypadalo to, že si zajdeme na oběd a popovídáme si bez prohlídky města.

Po připomenutí termínu nás najednou bylo 16, což nás velice potěšilo a brali jsme to jako konečné číslo. Jaké radostné překvapení pro nás bylo, když se nás sešlo 21.

Eliška měla připravenou prohlídku Ostravy a myslím, že se všem líbila. Za nás tři mohu říct, že jsme byly rády za setkání tolika známých i nových tváří, i za tak veliký počet členů.

Hanka P., Danka K. a Liba K., které zůstaly do dalšího dne, měly možnost si vyrazit a prohlédnout zdejší ZOO. I tam jsme si to užily. Po obědě jsme si dali kávu a zákusek a zašli se podívat na orloj. Doprovodily jsme děvčata na nádraží a zůstalo poslední zamávání.  

Všem zúčastněným chci ještě jednou poděkovat a jsem ráda, že mezi 20 ženami byl aspoň jeden muž. Fotografie ze setkání si můžete prohlédnout v mé galerii.

Hodnocení:
(5 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Růžena Marková
Děvčata chlapče jsem ráda vidím známé tváře, a že se stále setkáváte.
Hana Polednová
Znovu jsem si připomněla krásné 2 dny prožité v Ostravě s vámi všemi. Díky a už se těším na další setkání s vámi všemi.
Dagmar Bartušková
Muselo to být skvělé setkání. Závidím!
Dana Kolářová
Díky za předjarní výlet. :-)
Alena Tollarová
No vážně jednadvacet, hezky jsem si vás přepočítala :) jste dobří, výletům zdar!
Danuše Onderková
Těší mne váš zájem o Ostravu, přijeďte kdykoli a klidně se ozvěte. Určitě se nějak domluvíme, jsem vám k dispozici.
Jana Šenbergerová
Obohatila jsem padesát let staré vzpomínky na Ostravu o nové. Děkuji, že jste mi dali příležitost. Já se tam vrátím a se mnou přijede Pavel. :-)
Květuše Pinkasová
Poznávám, po krůčcích, díky Vám, tentokrát D+E+M, třeba své krajské město, setkávám se, vzpomínám na milé lidičky, prohlížím si fotografie a jsem ráda, že je mi dáno se s Vámi vlastně opět setkávat. Prozatím si jen uvědomuji, že nejsou v naší zemi jen hory, příroda … děkuji …
Dana Kolářová
Poděkování za setkání v Ostravě, které bezvadně zorganizovaly Danuše, Mirka, Eliška. Rozebraly si přijíždějící skupiny, abychom se všichni setkali na náměstí potažmo v restauraci. Počasí se vydařilo, tím pádem i procházky. Připíjím na další setkávání.
Hana Práglová
Sice jsme se všemi nebyly celou dobu,ale i tak jsme byli setkáním nadšeni.Ostravačky-děkujeme.A jak píše Hela - Bylo fajn,bo Ostrava je kraj razovity..
Zuzana Pivcová
Radost je na vás vidět a ta radost se pak šíří přes internet i k nám ostatním. Jsem ráda, že jsem se sešla s Lidmilkou v Poděbradech v úterý 19. 3. odpoledne.
Anna Potůčková
Bylo to moc prima, jen to rychle uteklo a jelo se domů. Někdy by bylo dobré zastavení času......
Lidmila Nejedlá
To je sešlost jak má být! Z fotografie čiší, spokojenost, optimizmus a … kázeň. Děvčata, bravo!
Jitka Caklová
6 hodin tam, 6 hodin "tam", 7 hodin zpět, dohromady krásně prožitý den, za který moc děkuji, účastníkům všem ♥ :-)
Zdenka Žichovská
Jak ráda bych přijela, ale...v obou termínech (Bohumín i Ostrava) jsem už něco měla a zrušit to nešlo. Bylo mi to docela líto, někdy bych se potřebovala "naklonovat". Tak třeba někdy příště to vyjde.
Jarmila Komberec Jakubcová
Škoda, že jsem také nemohla přijet, v Ostravě jsem byla jen několikrát v minulém režimu a to vždy služebně. Neměla jsem tedy možnost si ji prohlédnout tak jako účastníci setkání.Vždy jsem spávala v hotelu palace odkud byl z pokoje výhled na hutě. Existuje ještě? byl to asi největší hotel v Ostravě a pamatuji, že byl i nějak přistavovaný.
Libor Farský
Vtipná reportáž, díkec!
Jitka Hašková
Gratuluji k bezvadnému setkání a úspěšné organizaci.
Helenka Červenka
Bylo fajn, bo Ostrava je kraj razovitý :-)
Hana Rypáčková
Je prima se setkávat...