Nová píseň Pochopíš na text Zuzany Pivcové a pozvánka na recitál
FOTO: Marcela Pivcová

Nová píseň Pochopíš na text Zuzany Pivcové a pozvánka na recitál

26. 3. 2019

Nepíši si deník, ani si nevedu faktografické poznámky, takže si přesně nepamatuji, kdy jsem poprvé složil melodii na text Zuzky Pivcové. Ale naštěstí je tu archiv i60, a tedy stačilo v něm zalistovat.a zjistil jsem, že to bylo poprvé 22.3. roku 2016. Videoklip písně Můj svět zhlédlo a poslechlo si od té doby neuvěřitelných 27372 lidí. A touto písní také otevřu svůj sólový recitál, ve kterém zazní ty nejdůležitější písničky, které jsem za ty tři roky, co uběhly od první písně, složil a na stránce portálu i60 i uveřejnil. Bude to recitál, který Zuzce chci věnovat. Má totiž takové malé, mladé jubileum (myslím tahle slova vážně, a snad se za ně nebude zlobit). Recitál, nazvaný MŮJ SVĚT, se uskuteční 30. dubna  2019, opět v sálku budovy, kde sídlí redakce i60, tedy ve Skautském institutu, Staroměstské nám. 1/4,, ve druhém patře. A začne ve 13 hodin. 

Jako malou pozvánku si vám nyní dovolím předložit úplně nejposlednější písničku, kterou jsem na krásný Zuzčin text složil a nahrál. Jmenuje se Pochopíš.

(foto archiv Zuzana Pivcová) 

Hodnocení:
(5 b. / 27 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Novotná
Přijdu určitě
Libuše Křapová
Já to mám v plánu :-)
Jiřina Hájková
Za pozvání také děkuji a moc se těším,snad mi do toho nic nepřijde.
Ilona Kolářová
Já bych přijela, ale nemůžu, protože musím do práce. Nevím, jestli to půjde vyměnit, ale vidím to bledě.
Elen Zajíčková
To je milé pozvání. Datum mám červeně zakroužkované . Těším se na všechny, které tam potkám. Těším se na atmosféru, která bude určitě úžasná . A moje srdce se nemůže dočkat nádherných Zuzčiných veršů a podmanivé hudby pana Lubomíra. Bude to velký svátek, nejen pro oslavenkyni, ale pro nás, pro všechny. Moc se těším.
Marie Pudichová
Budu ráda, jestli to vyjde tak, jak jsem si to naplánovala.
Jana Šenbergerová
Za pozvánku moc děkuji a věřím, že recitál bude i beze mne krásnou oslavou Zuzčiny nádherné poezie. Ať to panu Müllerovi hezky zpívá a všichni, včetně oslavenkyně, si oslavu pěkně užijí.
Hana Švejnohová
Ježišmarjá děti zlatý, nemůže to být dřív????? Já jsem právě dostala nástup do Lázní Bohdaneč na 16.dubna!!!! Ale zkusím si procedury na úterý 30.dubna objednat tak, abych mohla přijet aspoň na otočku... Nechtěla bych si totiž tuhle příležitost nechat ujít...
Lubomír Müller
Děkuji vám všem za tu spoustu komentářů a vyjádření podpory. A také za chválu, rozdělíme si ji se Zuzkou rovným dílem. A těšíme se na vás, kteří budete moci přijít a strávit se Zuzaninými texty a s mými melodiemi příjemnou (vynasnažím se, aby byla příjemná) hodinku a nějaké ty minuty navíc..... Mějte všichni pěkné jarní dny a buďte co nejvíc v pohodě.
Květuše Pinkasová
Zuzko, poslouchali jsme s Pepou ráno, já ještě znovu večer a není to naposled. Budu 30.4. vzpomínat!
Hana Polednová
Krásné...Děkuji za pozvání, určitě ráda přijdu a těším se.
Libor Farský
Budu v duchu s vámi a již se těším na záznam.
Jitka Caklová
Krásné, nádherné ................♥♥♥
Hana Rypáčková
Moc hezké. Taky počítám s účastí a byla bych ráda, kdyby mi to nic nezkazilo ..
Dagmar Bartušková
Píseň je krásná. Díky za pozvání. Jen nevím, jestli to stihnu. Ale tam bude určitě narváno.
Ivona Lachová
Božská píseň. Úžasné. Děkuji. Škoda, že nemáte recitál v Ostravě.
Soňa Prachfeldová
Nádherné ! Je mi líto, že 30.4. jsem ve Volarech. Jsem šťastná, že jsem měla a mám tu čest poznat na íčku Zuzku, Lubomíra a spoustu dalších úžasných lidí. Díky všem .
Alena Tollarová
Datum 30. dubna mám v kalendáři vyznačeno velkým písmem. Určitě přijedu a moc se těším.
Zuzana Pivcová
Dávám hvězdy Tobě a na Tvůj Můj svět :-D se samozřejmě těším.
Alena Várošová
Úžasní dva lidé!!! Když se tak skvělé dílo poezie skloubí s hudbou,tak to je ta pravá,romantická,poslouchatelná až dojemná hudba doplněná citovými verši Zuzky .Super bomba Pochopíš......děkuji
Dana Kolářová
Díky za pozvání.
Dana Puchalská
Paráda. Už aby bylo 30.4. a já byla na recitálu. Těším se.
Věra Ježková
Kvalita zaručena. Děkuji za pozvání; velmi ráda přijdu.
Marcela Pivcová
Lubomíre, doufám, že tentokrát se na Váš recitál i na celou akci i60 dostanu. Už se těším, až si písničku poslechnu "naživo", nejen z nahrávky. (Jé, ta fotka mi něco připomíná).
Jitka Hašková
Moc děkuji a už se těším.
Alena Vávrová
Krásná pozvánka na recitál. Zuzka si ho při své skromnosti za svoje nádherné verše zaslouží. Lubomíre, dík a moc se těším!
Eliška Murasová
Moc dobře se mi to poslouchá, díky!
Marie Doušová
Lubomíre, Vaše hudba a Zuzky text je něco tak úžasného a lidského ,že to musí každého potěšit a povznést v dnešním uchvátaném životě. Recitál bude jistě úžasný a škoda ,že ho nemohu navštívit. Přesto přeji ,ať se vydaří. ************ Dík.
ivana kosťunová
Tak to byl zážitek ! Text, hudební doprovod, přednes - vše naprosto dokonalé, vyvážené. A černobílé provedení té skladbě velmi sluší. Pokud budu moci, přijedu, a budu se těšit na celý recitál.
Hana Nováková
Krásná hudba, procítěný zpěv úžasných veršů - takové písně miluji. Mají nám co říci a rozeznívají naši duši. Děkuji za krásné ráno s písničkou
Eva Mužíková
Krásný zážitek, hned je ten podmračený den hezčí.
Marie Ženatová
Díky za krásnou ukázku. Zuzčiny texty jsou nádherné a Vaše melodie k nim také. Jestli mi to zdraví jen trochu dovolí, tak určitě velmi ráda přijedu...
Beáta Hvizdošová
Na recitál se těším.
Anna Potůčková
Básně od Zuzky jsou nádherné a mám je moc ráda. Mrzí mne, že nebudu na recitálu, nejen kvůli dálce ale i kvůli financím, neboť zatím stále nemám nárok na seniorské jízdné a nemůžu být všude. Ale za pozvánku i tak děkuji !
Mirek Hahn
Tleskám ! Písnička kouzelná.
Elena Valeriánová
Zuzčinu poezii miluji a obdivuji její nadání. A její skromnost. Lituji jen, že na recitál přijet nemohu. Bude to nezapomenutelný zážitek.