Nová píseň Pochopíš na text Zuzany Pivcové a pozvánka na recitál
FOTO: Marcela Pivcová

Nová píseň Pochopíš na text Zuzany Pivcové a pozvánka na recitál

26. 3. 2019

Nepíši si deník, ani si nevedu faktografické poznámky, takže si přesně nepamatuji, kdy jsem poprvé složil melodii na text Zuzky Pivcové. Ale naštěstí je tu archiv i60, a tedy stačilo v něm zalistovat.a zjistil jsem, že to bylo poprvé 22.3. roku 2016. Videoklip písně Můj svět zhlédlo a poslechlo si od té doby neuvěřitelných 27372 lidí. A touto písní také otevřu svůj sólový recitál, ve kterém zazní ty nejdůležitější písničky, které jsem za ty tři roky, co uběhly od první písně, složil a na stránce portálu i60 i uveřejnil. Bude to recitál, který Zuzce chci věnovat. Má totiž takové malé, mladé jubileum (myslím tahle slova vážně, a snad se za ně nebude zlobit). Recitál, nazvaný MŮJ SVĚT, se uskuteční 30. dubna  2019, opět v sálku budovy, kde sídlí redakce i60, tedy ve Skautském institutu, Staroměstské nám. 1/4,, ve druhém patře. A začne ve 13 hodin. 

Jako malou pozvánku si vám nyní dovolím předložit úplně nejposlednější písničku, kterou jsem na krásný Zuzčin text složil a nahrál. Jmenuje se Pochopíš.

(foto archiv Zuzana Pivcová) 

akce
Hodnocení:
(5 b. / 27 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - čtvrtý týden <p>Aby byly vaše peníze v&nbsp;bezpečí se postará Garanční systém finančního trhu. Vyzkoušejte si Vaše znalosti v&nbsp;oblasti pojištění vkladů. Vítěz tohoto speciálního týdenního kvízu zaměřeného na finanční gramotnost, získá i speciální cenu!&nbsp;</p>
AKTUÁLNÍ ANKETA