Po kom jsou pojmenovány pražské ulice? Zveme Vás na pořad Pouliční hádanky Vráti Ebra
Ilustrační foto: pixabay.com

Po kom jsou pojmenovány pražské ulice? Zveme Vás na pořad Pouliční hádanky Vráti Ebra

25. 3. 2019

Vtipné glosování názvů pražských ulic spisovatelem Vráťou Ebrem si můžete přijít poslechnout tuto středu do Skautského institutu. Beseda je určena příznivcům portálu i60 a jejich známým a je zdarma! Přijďte také!

Bobková, Černochová, Kopeckého. Víte, po kom se tyto pražské ulice jmenují? Prozradí vám to spisovatel Vráťa Ebr, který v pořadu představí část své knihy s názvem Opravník omylů v názvech 199 pražských ulic.

Do pořadu si Vráťa Ebr pozval ještě další hosty, mimo jiné Josefa Velčovského, Václava Junka či zpívajícího grafika Pavla Štědrého.

 

Těšíme se na vás ve středu 27. března ve 14 hodin v divadélku Skautského institutu, Staroměstské máměstí 1/4, Praha 1 (roh Staroměstského a Malého náměstí).

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libor Farský
Bohužel se nemohu zúčastnit, ale budu shánět tu knihu a děkuji za tip.
Dana Puchalská
A naše podle kousku městské části.
Věra Ježková
Naše ulice je pojmenována po jednom prvorepublikovém politikovi.
Jana Šenbergerová
To bude určitě zajímavé.