Procházka po zlatohorském Městském okruhu
Foto: Pavel Kopřiva

Procházka po zlatohorském Městském okruhu

5. 4. 2019

Slunečné ráno v neděli 17. března nás vylákalo k procházce naším městem. Rozhodli jsme se projít historickým jádrem města, po kterém nás slovem a historickými fotografiemi provázela naučná stezka Městský okruh. Měří 1,5 km. Museli jsme dojít na jeho začátek, odbočili jsme kousek mimo ke hřbitovu. Od místa, kde se okruh uzavřel, jsme se vrátili domů. Pojďte se projít s námi.

Jádro města je tvořeno hlavní třídou, která je současně náměstím, a postranními uličkami. Na jednotlivých zastaveních, kterých je sedm, se seznámíte s bohatou, 795 let trvající, historií města, architekturou a dochovanými památkami.

Já určovala cestu, Pavel fotil. Vyšli jsme ze sídliště od našeho domu, kam jsme se vrátili na oběd.

Časné jaro sice ještě nehýřilo zelení, ale díky tomu bylo vidět skrze holé větve to, co v zeleni brzy zmizí. Ze spousty fotografií bylo těžké vybrat jen pár, proto jsem vytvořila celou galerii a stručný komentář připojila k jednotlivým fotografiím.

Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.