Ptám se, proč?
FOTO: autorka

Ptám se, proč?

6. 4. 2019

Vždycky jsem vedla své děti k lásce ke zvířatům. Doma jsme měli vždy nějaké zvířátko. Ať to byli psi, křečci. kočičky, a jeden čas mi syn domů nosil i šneky.

Dnes jsem babičkou a nedávno mi snacha poslala fotku a psala:"Babi, nevíte, po kom ten kluk je?" A poslala fotku šneků. Ale to jen na úvod. Chci psát o něčem jiném.

Kromě jiných zvířátek mají 3 kočky. Jedna z nich měla mít už teď brzy koťata. Kočka nebyla 2 dny doma, tak si mysleli, že kočka už má na půdě koťata vyvedeny. Ovšem, jaký to byl šok, když se kočka objevila bez koťat a ještě po operaci. Prostě někdo chytil kočku, odvezl na veterinu a koťata nechal vzít. Co tohle bylo za člověka? Kdo tohle mohl udělat? A co mají říct teď rodiče dětem, která se na koťata těšila? Nikdy se u nich koťata netopila, vždycky se rozdala. A co já řeknu vnukovi, až přijede a on mi poví, že jim někdo sebral koťátka? Vždyť se o ně starali. Nebyly zablešeny,dostávaly kvalitní granule i kapsičky.

Stalo se to včera a mně je z toho hodně smutno, jací mezi námi žijí lidé. Syn teď bude mít starosti navíc, protože s ní bude muset na veterinu, aby zjistil, jestli kočička bude v pořádku. Ale koťata už mít nebude, protože podle ustřiženýho ucha ji i vykastrovali. Mají i podezření, kdo to udělal, ale za ruku ho nechytili, tak jsou to jen domněnky.

Nevím, jestli redakce otiskne můj příběh. Já jen chtěla upozornit, jaké zrůdy mezi námi žijí.

Hodnocení:
(4.6 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA