Móda, kterou se vyplatí kupovat
Ilustrační foto: pinterest.com

Móda, kterou se vyplatí kupovat

15. 4. 2019

Obchody jsou zahlceny jarními a letními trendovými kousky, ale většina z nich je nekvalitní a za rok budou považovány za nemoderní. Ženy, které módě rozumí, si však v každoroční záplavě novinek umějí vybrat to, co je věčné. Pro blížící se teplé dny je to jednoduché, jednobarevné, lněné oblečení.

Sluší ženám v každém věku. Zpravidla má volný střih, takže lichotí různých postavám i těm dosti rozměrným. Je prodyšné, lehké, dají se v něm přežít očekávaná letní vedra. Dá se nosit ve městě, na procházce v přírodě i na dovolené u moře. V chladnějších dnech se dá kombinovat se svetry. Hodí se k pohodlným botám, ideálně k teniskám. Zkrátka, samá pozitiva pro zralé ženy. 

Právě nyní je ideální čas vyrazit do obchodu a hledat jednoduché lněné volné haleny, košile, kalhoty, šaty. Kdo zvolí neutrální barvu, má vystaráno na několik let dopředu. Žena ve lněné bílé košili a volných béžových či modrých lněných kalhotách je skvěle oblečená, ať je jí třicet, padesát nebo sedmdesát let. Jde jen o to nebát se toho, že takové oblečení je trošku pomačkané. Je, ale takové má být. Není to nic pro ženy, které preferují vše nažehlené, úhledné, s kanýrky a ozdobami. Toto je styl pro sebevědomé dámy, které vědí, že osobnost mnohem více podtrhne oblečení strohé.

Tak tady je malá inspirace, po čem by nyní mohly pátrat v obchodech zralé dámy, které vědí, že krása je v jednoduchosti.

Hodnocení:
(4.1 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

britrodukt.png

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA