JSTE? Pak přijďte, ať všichni JSME!
FOTO: archiv autora

JSTE? Pak přijďte, ať všichni JSME!

25. 4. 2019

Dámy a pánové, přátelé, příznivci i ti, co jste teď nahodile „zabloudili“ na tento příspěvek. Jste? Věřím, že JSTE, a že všichni JSME lidské bytosti se vším, co krásně popisuje ve své básni Zuzana Pivcová.

Text ležel dlouho na mém pracovním stole, obcházel jsem ho s nejistotou nevěda, jak s ním hudebně naložit. Ony se tyhle „pravdy“, které Zuzka vyslovila ve verších, mohou stát ve spojení s hudbou patetickými, strojenými, nabubřelými, a to jsem nechtěl. A tak místo šansonu jsem zvolil skoro lidový popěvek, tak trochu z rodu písniček „uhlířovsko-šípovských“. Třeba vám melodie utkví v mysli a budete si slova pobrukovat se mnou.

Nebo si píseň zazpíváme společně, pokud přijdete na recitál MŮJ SVĚT (který bude můj jen hudebně, textově bude celý Zuzany Pivcové) v úterý 30. dubna od 13 hodin do budovy Skautského institutu s názvem Pražské kreativní centrum na Staroměstském náměstí 4/1, kde také sídlí redakce i60. cz, ale to už asi všichni znáte. Budu (budeme) se na vás všichni moc těšit.

Hodnocení:
(5 b. / 28 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.