Byl to nejen Můj svět
Foto: Marcela Pivcová

Byl to nejen Můj svět

2. 5. 2019

Přiznám se, že jsem ráda, že už je to za mnou. Tím mám na mysli akci, která se uskutečnila v úterý 30. 4. u příležitosti mých kulatých narozenin.

Radost z toho, že je to za mnou, znamená radost nad tím, že se snad vše podařilo. Přála jsem si moc, aby to bylo hezké a milé odpoledne pro všechny. To přání ovšem v sobě neslo i přípravu po stránce organizační. A ta mi v posledních dnech už ani nedala pořádně spát.

Chtěla bych na tomto místě poděkovat všem účastníkům "oslavného" odpoledne. V prvé řadě skvělému tvůrci a interpretovi recitalu Můj svět Lubomíru Müllerovi. Vedle něj našemu portálovému šéfovi Honzovi Raškovi, který akci zabezpečil a ještě mi utajeně stačil nechat vydat sbírku veršů. A pak několika desítkám lidí, kteří se chtěli setkat a prožít společné odpoledne. Všichni se na dobré pohodě nějakým způsobem podíleli. Způsobem, který byl dobrovolný a spontánní.

Nezlobte se, že už nemůžu všechny jmenovat. Podívejte se raději na několik fotografií, které pořídila tentokrát z větší části má sestra Marcela.

A těm, kteří by třeba rádi přišli a z jakéhokoliv důvodu nemohli, chci říct, že se určitě setkáme při nějaké další, stejně pěkné akci i60.

 

akce
Hodnocení:
(5 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - čtvrtý týden <p>Aby byly vaše peníze v&nbsp;bezpečí se postará Garanční systém finančního trhu. Vyzkoušejte si Vaše znalosti v&nbsp;oblasti pojištění vkladů. Vítěz tohoto speciálního týdenního kvízu zaměřeného na finanční gramotnost, získá i speciální cenu!&nbsp;</p>
AKTUÁLNÍ ANKETA