Byl to nejen Můj svět
Foto: Marcela Pivcová

Byl to nejen Můj svět

2. 5. 2019

Přiznám se, že jsem ráda, že už je to za mnou. Tím mám na mysli akci, která se uskutečnila v úterý 30. 4. u příležitosti mých kulatých narozenin.

Radost z toho, že je to za mnou, znamená radost nad tím, že se snad vše podařilo. Přála jsem si moc, aby to bylo hezké a milé odpoledne pro všechny. To přání ovšem v sobě neslo i přípravu po stránce organizační. A ta mi v posledních dnech už ani nedala pořádně spát.

Chtěla bych na tomto místě poděkovat všem účastníkům "oslavného" odpoledne. V prvé řadě skvělému tvůrci a interpretovi recitalu Můj svět Lubomíru Müllerovi. Vedle něj našemu portálovému šéfovi Honzovi Raškovi, který akci zabezpečil a ještě mi utajeně stačil nechat vydat sbírku veršů. A pak několika desítkám lidí, kteří se chtěli setkat a prožít společné odpoledne. Všichni se na dobré pohodě nějakým způsobem podíleli. Způsobem, který byl dobrovolný a spontánní.

Nezlobte se, že už nemůžu všechny jmenovat. Podívejte se raději na několik fotografií, které pořídila tentokrát z větší části má sestra Marcela.

A těm, kteří by třeba rádi přišli a z jakéhokoliv důvodu nemohli, chci říct, že se určitě setkáme při nějaké další, stejně pěkné akci i60.

 

Hodnocení:
(5 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Květuše Pinkasová
... jak bych tam byla s Vámi , všechno vím a vzpomínám ... děkuji
Hana Práglová
Zuzko,je jen dobře,že se vše vydařilo k obrazu tvému!! Příště se mi snad podaří taky přjet..Tak ještě jednou Všechno nej!!!
Alena Vávrová
Bylo to moc krásné setkání, za sebe všem organizátorům, protagonistům, zkrátka všem zúčastněným, ještě jednou děkuji! Z další knížky Tvých veršů mám velikou radost ♥.
Lidmila Nejedlá
Zuzko, mně strašně vadí, že jsem si zapomněla říci o podpis do knihy tvých veršů. Tak příště.
Anna Čípová
Zuzko, věřím, že příprava akce sebrala mnoho energie, ale spokojenost všech účastníků byla odměnou. Zuzko, moc ti to slušelo.
Eliška Murasová
Je vidět, že všem bylo hezky a veselo. Zuzano,chápu, že jsi ráda, že to máš za sebou a dobře to dopadlo. Moc ráda bych si koupila Tvé verše.
Hana Šimková
Zuzanko přeji ti ještě jednou vše nejkrásnější z krásného. Jsi člověk ,který si to zaslouží. Také bych si ráda koupila Tvoji knížku. Děkuji !!!
Ilona Kolářová
Ze všech fotek dýchá ptátelská atmosféra a pohodička. Zkoukla jsem fotodokumentaci i u ostatních a musím konstatovat, že to bylo úžasné. Zuzko, máš to za sebou.:)
Danka Rotyková
Paní Zuzko, vše nejlepší, ať se vám daří i nadále.
Marie Seitlová
Zuzko,ještě jednou přeji k narozeninám a je mi líto,že jsem nemohla tentokrát se akce zúčastnit. Ze všech fotek je videt, že jste si to užívali a děkuji všem za ně. Jsem ráda, že tě znám.
Dana Kolářová
Vše se podařilo, bylo to hezké a milé odpoledne, tvé přání se vyplnilo! Velké poděkování redakci, hostům a íčkařům. Zuzano všechno nej!
Marcela Broumová
Zuzko, Marcelo, rodu Pivců děláte čest. Byla jsem s vámi myšlenkami, i tak to bylo fajn.
Lubomír Müller
Své poděkování vám všem, kteří jste přišli, mohu převzít ze začátku Zuzčina článku. Přiznám se, že jsem rád, že už je to za mnou. Že jsem byl totiž schopen dozpívat s hlasivkami nadopovanými všelijakými homeopatiky a s malou vnitřní horečkou. Virózní skřítek na mně sedí ještě i dnes, ale radost ze setkání a vašeho krásného ohlasu na písně mi ten virózní skřítek nesebere. Nu, a Zuzce, té děkuji "nasedmdesátkrát"!
Beáta Hvizdošová
Zuzanko, zajisté to byla velmi zdařilá akce, čehož důkazem je i rozsáhlá fotodokumentace. Po jejím shlédnutí je mi dvojnásobně líto, že jsem se jí nemohla zúčastnit a seznámit se s aktivními členy portálu. Snad se to podaří jindy. PS: S kaštanem to funguje. :-)
Eva Mužíková
I já jsem byla z organizace tohoto setkání nadšená. A že se akce vydařila, to dokazují naše úsměvné fotky. Zuzko, Honzo a pane Lubomíre, patří vám můj velký dík. Bertice
Jana Šenbergerová
Těší mě, že jste si to všichni pěkně užili a spokojenost je na obou stranách. Děkuji, Zuzko, za článek a Marcele i ostatním fotografům za fotodokumentaci. Také si ráda knížku tvých veršů koupím, je-li k mání. ♥ A do dalších let ještě jednou VŠECHNO NEJLEPŠÍ. :-)
Danuše Onderková
Zuzko, setkání nemělo chybu a jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit. Opět jsem se setkala s milými lidmi. Veliké díky Tobě, Honzovi i p.Lubomíru. Bylo to prostě úžasné.... Díky...
Naděžda Špásová
Zuzko, prohlídla jsem všechny fotky v galeriích a je vidět, že jste si to všichni užili, což je dobře. A hlavně máš vzpomínky, které ti zůstanou. :-)
Anna Potůčková
Zuzko ani nevím, jestli jsem ti přála, angína mně ovládla dokonale. Tak dodatečně přeji hodně zdraví, štěstí a lásky ve všech možných podobách! Určitě bylo moc prima...fotografie jsou toho důkazem!
ivana kosťunová
Bohužel jsem se nemohla zúčastnit, a když jsem si poslechla živou ukázku (díky Aleno), mrzí mě to o to více. Atmosféra musela být báječná. Krásné odpoledne, a věřím, Zuzko, že sis ho náležitě užila.
Libor Farský
Moc Ti to vše ze srdce přeji ♥
Věra Ježková
Zuzko, bylo to moc krásné odpoledne. Ještě jednou díky tobě, panu Müllerovi, Honzovi i ostatním. :-)
Blanka Macháčková
Dodatečně blahopřeji k výročí a k úspěšné akci. Mrzí mě, že jsem nemohla přijet osobně a tak jsem ráda za krásnou fotodokumentaci.
Dagmar Bartušková
Jsem ráda, že jsem i s malým zpožděním na slet doletěla. Recitál úžasný!!! A oslava? Bezchybná. Ráda jsem opět viděla známé lidi, a poznala další. Z fotek je jasné, že jsme si to opravdu užili. A také se drbalo. Vždyť bylo čarodějnic! ;-) Zuzko, Honzo a pane Lubomíre, díky!
Jitka Hašková
Zuzko, bylo to úžasné odpoledne, byla jsem tam moc ráda užila jsem si tvé krásné verše báječně zhudebněné a zazpívané panem Lubomírem Müllerem. Patří dík vám oběma a samozřejmě také Honzovi, organizace byla perfektní. Celé to bylo nezapomenutelné. Také jsem si s radostí koupila tvé verše a děkuji za napsané věnování.
Alena Tollarová
Jsem moc ráda, že se podařilo propojit Tvoje verše s uměním hudebním pana Lubomíra Müllera a vše takhle krásně namíchat. Děkuji za krásné odpoledne hlavně vám dvěma, ale také Honzovi Raškovi a samozřejmě všem, co na kouzelný čarodějnický sraz dolétli/y. Dovolím si přidat informace, že moje vidění celé akce mám v galerii 30-4-2019 recital a kousíček atmosféry z představení je tady https://youtu.be/WuJ3dLBXUbw
Dana Puchalská
Ano, je to tak. Bylo to moc příjemné a hezké setkání. A tak by to přeci mělo být a nebo se snad pletu?
Hana Nováková
Kdo srdce na dlani přináší, bývá milován a vítán, Zuzko. Škoda, že jsem nemohla dorazit. Z fotek je zřejmé, že to byla vydařená akce. Kde bych prosím mohla koupit vaše verše, k nímž bych si přála i věnování? Mějte krásné dny do dalšího žití....
Marie Ženatová
Milá Zuzanko, ještě jednou přeji ze srdce vše dobré a moc děkuji za krásné a obohacující setkání...
Marie Doušová
Zuzko, sestře dík za krásné snímky a Vám přeji ,aby Vaše verše nám, kteří Vás obdivují, ještě dlouho dělalo potěšení,které dokážete vyjádřit básní.Moc bych si přála zakoupit sbírku Vašich veršů. Je vidět , že se vše podařilo a ještě jednou hodně zdraví a lásky Vám přeji z celého srdce.
Jitka Caklová
Milá Zuzko, vše se událo, jak se udat mělo a to je moc dobře. Duch přátelství vyzařuje z fotografií všech, kteří na této krásné oslavě, která Ti právem náležela, fotografovali. Tak ještě jednou HODNĚ ŠTĚSTÍ !!!
Elena Valeriánová
Milá Zuzko, pro mnohé z nás jsi dobrou duší celého portálu. Osobně jsem ráda, že Tvé kouzelné verše jsou v knižní podobě. Jsem nesmírně ráda, že Tě mohu počítat mezi své přátele. Tak ještě jednou vše nejlepší.
Soňa Prachfeldová
Marcela krásně zdokumentovala.
Soňa Prachfeldová
Věřím Zuzko, že příprava byla náročná a oddychla sis. Na druhé straně Tě hřeje u srdíčka, jak Tě ičkari mají rádi. Však jsi také platnými a milým členem redakce. Těším se na Tebe v Kořenově :-)