Záznam recitálu Můj svět
FOTO: archiv autora

Záznam recitálu Můj svět

14. 5. 2019

Vkládám obrazový a zvukový záznam recitálu MŮJ SVĚT, který se uskutečnil 30. dubna 2019 v sálku domu Skautského institutu v Praze na Staroměstském náměstí. Ti z vás, kteří přijít nemohli, se nyní mohou zúčastnit doma v křesle, a ti z vás, kteří přišli a chtěli by si něco z toho příjemného odpoledne osvěžit, snad tímto také potěším.

Recitál utvořený pouze z písní na texty Zuzany Pivcové, které jsem vybral ze všech songů, jež vznikly přibližně za minulé čtyři roky, nebyl jen koncertní akcí, ale rámovala ho i malá oslava Zuzčina životního jubilea, ke kterému byl vlastně recitál Můj svět naplánován.

Obrazový záznam nemá profesionální kvalitu, Je realizován z jednoho místa na mobilní telefon a smíchán se zvukovým záznamem pořízeným na externí mikrofon. Ale myslím si, že i přesto na něm zůstalo něco z příjemné atmosféry celé akce, a také texty písní jsou dostatečně slyšet. 

Děkuji Zuzaně i redakci portálu, že se recitál mohl uskutečnit.  A vám všem, kdo se nyní na něj podíváte ze záznamu, přeji pěkné chvíle a věřím, že omluvíte nedostatky, zvláště v mém projevu.

 

Hodnocení:
(5.1 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Květuše Pinkasová
Dnes jsme prožili doma pěkný večer s Vaším záznamem nádherného recitálu. Moc se Vám dohromady podařilo, včetně výběru příležitosti významného jubilea, uskutečnit krásnou akci pro celý portál. Zdravotní problém hlavního účinkujícího čaj z lišejníku určitě pak dořešil a zbyla tady úžasná nezapomenutelná vzpomínka. Dobrý nápad a velké poděkování za milý dáreček společné tvorby Zuzky s Lubomírem pro nás všechny a hlavně nejkrásnější dar pro oslavence, který nečekala a nikdy na něj nezapomene.
Lidmila Nejedlá
Moje rozervaná duše ukovaná tvrdým životem, dostala opět hedvábný nádech. Hezké, milé, něžné...
Libor Farský
Také moc děkuji.
Eliška Murasová
Bylo moc milé poslechnout si záznam, skvělé texty, hudba, přednes a především úžasná atmosféra až do úplného překvapivého konce.Děkuji, že jsem se alespoň takto mohla zúčastnit.
Alena Várošová
Krásný,nezapomenutelný recitál,můj obdiv patří oběma dvěma vyjímečným lidem panu Lubomírovi a Zuzce. Děkuji,že jsem si tento recitál mohla poslechnout alespoň tak.
Hana Šimková
Úžasné, škoda, že jsem nemohla přijít.
Danuše Onderková
Díky moc, byla jsem, viděla jsem, slyšela jsem, potěšila se. Byla to nádhera a ráda jsem si to poslechla znova a vrátila se zpět aspoň na chvíli. Díky
Dagmar Bartušková
Pěkné připomenutí. Díky!
Danka Rotyková
Moc pěkné!
Eva Mužíková
Přijela jsem viděla a slyšela jsem, přesto jsem se podívala a poslechla ráda znovu. Díky.
Marie Ženatová
Moc a moc děkuji...
Zuzana Pivcová
Vstup na tento portálový recitál je dobrovolný, tak jistě potěší hlavně ty, kteří by chtěli, ale neměli možnost ho navštívit naživo. Ale samozřejmě si ho asi rádi připomenou i tehdejší účastníci, a to včetně mě. Nejvíc mě samozřejmě těší všechny ty písně v Lubomírově podání, ale jsem ráda, že jsem teď mohla jako divák vidět v závěru sebe a svůj nehraný údiv po Honzově sdělení, že mi dal vydat sbírku. Takže děkuji za reprízu dárku. :-D
Věra Ježková
Moc děkuji. Bude příjemné se k němu vracet.
Hana Rypáčková
Bylo to moc hezké...Tu kameru jsem tam zahlédla..
ivana kosťunová
Mrzelo mě, že jsem se nemohla zúčastnit, tak alespoň touto cestou- díky vám oběma za báječný zážitek
Marie Novotná
Videla i slyšela jsem. Moc hezké odpoledne. Děkuji za záznam.
Dana Puchalská
Děkuju, ráda jsem si onen den a jeho atmosféru znovu připomněla.
Marie Doušová
Díky***********
Alena Tollarová
Představovala jsem si, že by bylo fajn postavit někde vzadu na stativ kameru a pořídit záznam této události. No vida, a je tady! Děkuji :)