Fotoreportáž: Já a Mičurin
Foto autorka

Fotoreportáž: Já a Mičurin

21. 5. 2019

Ne, nebojte se, nebudu psát nic o ruském ovocnáři Mičurinovi. Za dob totality jsme tak říkali někomu, kdo něco pěstoval, a já to používám dodnes. Jsem totiž pěstitel zeleniny i ovoce, sice amatérský, ale jsem.

Sobotní ráno opravdu nevypadalo na nějaké skotačení na zahradě, ale po obědě to už vypadalo mnohem lépe, takže hurá s rajčaty a bylinkami na zahradu. Zasázeno, zalito, neděle dopadla stejně, ale to už jsem si dovolila siestu na lehátku a první opečené buřty. Letos jsme ještě nesekali trávu, chceme, aby se nám vysemenila, protože loňské sucho nám trávník dost poničilo. Navíc zachraňujeme hmyz, kterého u nás prý rapidně ubývá.

Vyfotila jsem vše, co mi na zahradě kvete, tedy i kytičky v trávě. Je to sice většinou plevel, ale moc hezký. Zelená ovšem převládá. Jsem ráda, že se nemusím honit za kilometry, abych viděla krásu, mám ji skoro u nosu.

Vítejte u nás na zahradě.

Hodnocení:
(5.1 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA