Kámen jako umělecké dílo
Ilustrační foto: pinterest.com

Kámen jako umělecké dílo

22. 5. 2019

Bílé či šedé oblázky se mnou stát něčím podobným jako je malířské plátno. Šikovné ruce a fantazie je mění ve zvířata, v lidské tváře, v květiny, v podivuhodné bytosti z jiných světů. Stačí jen nebát se a zkusit to.

Jaká barva je na malbu na kámen nejvhodnější, se nyní člověk může poradit v mnoha prodejnách s výtvarnými potřebami. Nebo trochu zaexperimentovat, zkusit, co mu vyhovuje. Samozřejmě se musí jednat o barvy, které nejsou smývatelné vodou a nepouštějí. Klidně se na menší detaily dá použít třeba lak na nehty, který na kamenech dobře drží. No a pak už stačí jen představivost, odvaha, chuť se trochu odvázat.

Mohou vzniknout podivuhodné dekorace, které budou jen tak ležet na stole, na okenním parapetu, na zídce či na terase. Nebo se mohou stát žádaným dárkem, ba přímo talismanem. A třeba i způsobem, jak si drobně přivydělat.

O ručně vyrobené dekorace je nyní zájem a právě malované kameny jsou žádané. Jsou totiž ideální malým dárkem, pozorností, řešením situace, kdy člověk jde na návštěvu a neví, jakou drobnost, maličkost přinést. Vsaďme se, že když se takový kamínek podaří, obdarovaný bude chtít další a další.

Tak tady je malá inspirace, do jakých podob se kameny dají proměnit.

Hodnocení:
(4.7 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.