Dobojováno. Mistry světa jsou Finové, v hokejové tipovačce zvítězila paní Blanka Macháčková
Světový šampionát v hokeji skončil.

26. 5. 2019

Svěovými šampiony v hokeji jsou Finové. Ve finálovém zápase udolali silnou Kanadu 3:1 a po osmi letech znovu usedli na hokejový trůn. Nejlépe na výsledky hokejových utkání tipovala paní Blanka Macháčková.

Je dobojováno. Mistrovství světa v hokeji skončilo. Zlato po výborných výkonech v semifinálovém i finálovém zápase zaslouženě berou Finové. Druhá je Kanada, třetí Rusko, které v boji o bronz porazilo českou reperezntaci na nájezdy.

A jak skončila naše hokejová tipovačka?

Bravurně si v ní počínala paní Blanka Macháčková, která se do čela průběžného pořadí vyhoupla zhruba ve třetině soutěže a svůj náskok uhájila až do konce.Na dalších příčkách se pořadí průběžně měnilo, dva soutěžící - pan Ladislav Vesecký a pan Zdeněk Kaněra získali shodně 136 bodů. Náš losovací program určil jako druhého v pořadí pana Ladislava Veseckého. Celkové pořadí na prvních pěti místech je toto:

Blanka Macháčková - 143 bodů - získává jako hlavní cenu cestovní organizér Boll Pack
Ladislav Vesecký - 136 bidů - získává jako hlavní cenu cestovní organizér Boll Pack
Zdeněk Kaněra - 136 bodů - získá originální puk s logem MS od společnosti Gufex, oficiálního dodvatele puků na šampionát
Jan Kravka - 125 bodů - získává puk
Věra Zajíčková - získává puk
Anna Mikušová - získává puk

Gratulujeme všem oceněným a děkujeme i ostatním soutěžícím, kteří se náročné tipoavčky zúčastnili.