Dobojováno. Mistry světa jsou Finové, v hokejové tipovačce zvítězila paní Blanka Macháčková
Světový šampionát v hokeji skončil.

Dobojováno. Mistry světa jsou Finové, v hokejové tipovačce zvítězila paní Blanka Macháčková

26. 5. 2019

 Svěovými šampiony v hokeji jsou Finové. Ve finálovém zápase udolali silnou Kanadu 3:1 a po osmi letech znovu usedli na hokejový trůn. Nejlépe na výsledky hokejových utkání tipovala paní Blanka Macháčková.

Je dobojováno. Mistrovství světa v hokeji skončilo. Zlato po výborných výkonech v semifinálovém i finálovém zápase zaslouženě berou Finové. Druhá je Kanada, třetí Rusko, které v boji o bronz porazilo českou reperezntaci na nájezdy.

A jak skončila naše hokejová tipovačka?

Bravurně si v ní počínala paní Blanka Macháčková, která se do čela průběžného pořadí vyhoupla zhruba ve třetině soutěže a svůj náskok uhájila až do konce.Na dalších příčkách se pořadí průběžně měnilo, dva soutěžící - pan Ladislav Vesecký a pan Zdeněk Kaněra získali shodně 136 bodů. Náš losovací program určil jako druhého v pořadí pana Ladislava Veseckého. Celkové pořadí na prvních pěti místech je toto:

Blanka Macháčková - 143 bodů - získává jako hlavní cenu cestovní organizér Boll Pack
Ladislav Vesecký - 136 bidů - získává jako hlavní cenu cestovní organizér Boll Pack
Zdeněk Kaněra - 136 bodů - získá originální puk s logem MS od společnosti Gufex, oficiálního dodvatele puků na šampionát
Jan Kravka - 125 bodů - získává puk
Věra Zajíčková - získává puk
Anna Mikušová - získává puk

Gratulujeme všem oceněným a děkujeme i ostatním soutěžícím, kteří se náročné tipoavčky zúčastnili.

Sportu zdar!

 

 

 

 

Tipovačka
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Blahopřeji vítězům hokejové tipovačky.
Libor Farský
Finům to přeji.
Miroslava Kubešová
Gratuluji všem vítězům hokejové tipovačky.
Anna Čípová
Gratuluji vítězům a redakci děkuji za možnost tipovat.
Ladislav Vesecký
Dobrý den paní Macháčková, děkuji za poklonu k vaření, je to má zálibá. A také náš sportovní souboj mě těšil.
Hana Rypáčková
Gratuluji Blanko...I ostatním výhercům..
Anna Potůčková
Všem výhercům moc gratuluji a jen dodám, že je to dost velká zábava, za kterou Íčku děkuji !
Blanka Macháčková
Pane Vesecký, já vám také gratuluji. Být s vámi v čele pelotonu bylo velice motivační.. A také jsem při té příležitosti navštívila váš profil a inspirovala se vašimi úžasnými recepty.
Blanka Macháčková
Za mé vítězství jsem ráda. Jen mě mrzí, že mi vyšel tip Česko:Rusko. Ale v tom jsem asi nebyla sama. Ty body bych raději obětovala. Moc mě to bavilo. Redakci děkuji nejen za cenu, ale i za dobrou zábavu.
Ladislav Vesecký
Gratuluji paní Macháčkové k vítěztví.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...