Hostel Kořenov
Foto: autorka

Hostel Kořenov

8. 6. 2019

Při návštěvě Jizerských hor v Martinském údolí bylo několik z nás ubytováno v Hostelu Kořenov. Zde byla dobře vybavená kuchyňka, takže první den jsme si vystačily ze svých zásob (kávu a čaj uvařily). Poté se vydaly prozkoumat okolí podél řeky Jizerky. U lesa všude haldy velkých kamenů z řeky (snad rozšiřování koryta, náhon?). Všude kvetly modré violky. V lese bylo samé borůvčí a dále byl zákaz vstupu, bourali mostek přes řeku. Večer jsme se zašly pozdravit s ostatními a na jedno řezané.

Druhý den jsme se vydali do Desné na dřevosochání k Riedlově vile. Tento rod byl zakladatelem skláren, takže jde o honosné sídlo, podle italské architektury. Nyní vila patří městu, kde je muzeum, informační centrum, školka a konají se zde různé akce. Prošli jsme si město, kde byla pouť, odpočinuli a jeli vlakem do Harrachova.

V Harrachově došli k Čertově hoře, kde jsou 3 skokanské můstky, někteří si prohlédli i kostel, jinak jeden hotel vedle druhého, kde jsme také poseděli a vydali se nazpět.

Kdo chce Kořenov vidět, musí tam přijet.

Zdar výletu!

 

 

akce cestování
Hodnocení:
(5.1 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

AKTUÁLNÍ ANKETA