Velké prsteny. Šokují, ale sluší
Ilustrační foto: pinterest.com

Velké prsteny. Šokují, ale sluší

27. 6. 2019

Čím větší, tím lepší. Nejlépe přímo obrovské. Řeč je o prstenech. Mnohé ženy se jich bojí a říkají: Sluší jen mladým, jsou příliš výrazné, nehodí se ke každému oblečení, jsou prostě divné. Jenže takový gigantnický prsten udělá divy.

Velmi často se dají koupit za výhodné ceny v různých přímořských letoviscích. Někdy jde o cetky za pár eur, jindy o ručně vyrobená díla místních umělců. Bývají stříbrné nebo jde o obyčejnou bižuterii.

Zpravidla je středobodem velký kámen. Jeden takový výrazný prsten dokáže povznést úplně jednoduché oblečení o stupeň výše. Hladké černé nebo bílé šaty, džíny a bílá košile a obrovská nepřehlédnutelná věc na prstu. To je styl, který často nosí sebevědomé ženy, které nechtějí splývat s davem.

Největší chybou je říkat, že se výrazné prsteny hodí pro mladé dívky a ne pro dámy vyššího věku. Ty často říkají: To si nemůžu dovolit, takový šperk poutá pozornost a zvýrazní staré ruce. No a co? Tady nejde o to, zda je třeba něco zakrývat či zvýrazňovat. Jde o to mít originální, výrazný, netuctový prsten, který světu dává jasně najevo, že originální, výrazná a netuctová je i jeho majitelka a je přece jedno, jestli je jí třicet nebo sedmdesát.

Tak tady je malá inspirace, ukázka, jak rozmanité prsteny se dají vypátrat ve zdánlivě obyčejných obchůdcích s bižuterií. A ještě: Ne, fakt je nemusíme nosit všechny najednou, jako mají modelky na snímcích. Ale když někdo chce, klidně může.

Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA
AKTUÁLNÍ ANKETA

Budete letos hlídat vnoučata více než v předchozích letech? (Vzhledem k omezenému cestování do zahraničí)?

Ano, budu mít vnoučata na delší dobu než loni

25%

Ještě nevím

20%

Ne, bude to přibližně stejné jako v předchozích letech

27%

Vnoučata o prázdninách už delší dobu nehlídám

27%