Čas růží
Foto: autorka

Čas růží

3. 7. 2019

Čas růží pro mne nastal nečekaně, když jsem se vracela předposlední jarní den z procházky Stromovkou. Objevila jsem je u planetária. Kdybych měla jmenovat svoji nejoblíbenější květinu, byla by to kopretina. Líbí se mi polní kvítí, tulipány, gerbery, chryzantémy.

Růže jsem vždy považovala za příliš dokonalé a chladné. A také jejich povýšení na královny květin ve mně vyvolávalo určitý odstup. Když jsem ale viděla, kolik jich tam je, jak krásně jsou rozmístěny a naaranžovány, šla jsem blíž. A pak už jsem jen fotila a fotila … Na půvabu a kráse jim neubralo ani to, že některé už odkvétaly. Chcete-li, podívejte se se mnou aspoň na fotkách na tu barevnou růžovou nádheru.

Video písničky ze 60. let si můžete přehrát na následující adrese: https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/gott-karel/cas-ruzi-16012

 

 

Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.