Bára Strýcová má wimbledonský titul ve čtyřhře. A jak dopadla tipovačka?
FOTO: wtatennis.com

Bára Strýcová má wimbledonský titul ve čtyřhře. A jak dopadla tipovačka?

14. 7. 2019

Ani Karolína Plíšková, ani Petra Kvitová nedosáhly na nejprestižnějším tenisovém turnaji ve Wimbledonu takových výsledků, jaké jim předpovídaly kurzy sázkových kanceláří, anebo tipy soutěžících v naší tenisoé tipovačce.

Obě české tenistky předčila skvělá bojovnice Barbora Strýcová. Ta v singlu došla až do semifinále, kde padla na reketě Sereny Williamsové. Ovšem chuť si hned záhy spravila ve čtyřhre, v níž společně s tchajwanskou parťačkou Sie Šu-we porazila ve finále kanadsko-čínský pár Gabriela Dabrowská a Sü I-fan 2:0 na sety a získala tak cenný grandlamový titul. Díky tomuto úspěchu se také Bára Strýcová posunula do čela žebříčku světové tenisové čtyřhry!

Skvělou podívanou nabídlo i finále mužské dvouhry, kde svedli pozoruhodnou bitvu Novak Djokovič s Rogerem Federerem. V pětisetové řeži trvající 4,5 hodiny nakonec dokázal zvítězit Srb Djokovič. A právě jemu věřilo i nejvíce soutěžících v naší tenisové tipovačce. Jak to tedy nakonec všechno dopadlo?

Tentokrát se na čele tenisové tipovačky od začátku soutěže střídalo několik soutěžících. Nakonec získala nejvíce bdů - celkem 162 - paní Anna Hadašová. Na druhém místě s celkovám počtem 10 bodů skončil pan Zdeněk Procházka a na třetím  s počtem 145 bodů paní Naďa Kravková.

Po kontrole I.P. adres jsme ovšem zjistili, že všechni první tři soutěžící porušili pravidla tipovačky, které nepovolují tipování více osob z jedné I.P. adresy. Proto byli tito tři soutěžící diskvalifikováni. Ceny pro vítěze tipovačky - digitální krokoměry - tedy získávají soutěžící v dalším pořadí a to jsou:

Jana Kovářová
Anna Potůčková
Anna Čípová

Gratulujeme vítězkám a děkujeme všem dalším soutěžícím, kteří vydrželi 14ti denní tipování tenisových výsledků. A poděkování patří hlavně našim tenistkám a tenistům za krásné sportovní zážitky!

Výsledky Tipovačky najdete na tomto místě.

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5.3 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Polednová
Gratuluji děvčatům k výhře, ze srdce vám to přeji.
Marie Seitlová
Gratuluji Janě a oběma Aničkám. Je dobře, že redakce nepoctivce vyřadila.
Helenka Červenka
Já vážně nevím, proč tato diskuze? Cituji pravidla, která když jsou daná, mají se dodržovat: " Tipovací soutěže se může zúčastnit každý registrovaný čtenář, který bude soutěžit pod svým jménem, anonymní profily (přezdívky) či vícečetné profily nejsou přípustné. Rovněž není přípustné, aby z jedné I.P. adresy soutěžilo více soutěžících (to platí i pro rodinné příslušníky)."
Anna Potůčková
Jen pro zajímavost vím ještě o jedněch stránkách, kde se může soutěží zúčastnit jen jeden soutěžící z jedné IP. Další člen rodiny musí jít třeba k sousedům chtíc hrát o nějakou cenu :-) , pokud sousedé nesoutěží.
Libuše Křapová
Bohumile, jenže oni se neozvali, asi vědí proč. Nejste z toho zbytečně nervózní? Vy tu za ně bojujete - a oni nic?
Bohumil Křenek
Néjlepe by bylo, kdyby se k tomuto vyjádřili dotyční ( paní Hadašová, Kravková a pan Procházka). Jen p.Raška ví jaké mají adresy, tedy zdali bydlí třeba na jedné adrese. Pokud nepoužívali jeden PC tak by těch diskvalifikovaných soutěžících mělo být více . Všichni soutěžící musí být totiž řádně zaregistrováni. Pak je ta diskuze zbytečná a některé dámy jsou z toho nervozní,......
Helenka Červenka
Pane Křenku, je mi z vaší reakce smutno. Nejste mezi diskvalifikovanými a přesto se tu za ně bijete jak lev a omlouváte nějakým "co když chodí do knihovny" (- jó to by byla náhodička, že zrovna první dva výherci chodí do jedné knihovny) a nakonec ještě přidáte větu o zvýšení prodeje PC. To je přece jasné, že adresa IP není o počítači, můžete mít doma deset počítačů, ale IP je adresa vašeho připojení k internetu. A jestli se nějací vychytrálkové z jedné IP adresy zaregistrují pod různými jmény vícekrát za účelem větší šance vyhrát, tak je to zkrátka podvod a ten je zde naštěstí odhalen. Oprávněně teda byli diskvalifikováni a na výherní místa postoupili ty íčkařky, které pravidla dodržujou. A pokud se vám to nelíbí a považujete dodržování psaných pravidel za šikanu, jděte soutěžit tam, kde se podvody neřeší nebo tolerují.
Libuše Křapová
Bohumile, proč chcete určovat pravidla? Na internetu můžete najít soutěží X milion. Pravidla si u každé z nich určuje organizátor a nikdo to nikdy nepovažuje za šikanu. Vaše rozhořčená obrana těch diskvalifikovaných mi připadá jako byste o nich věděl něco víc. Tak jim doporučte, ať si příště ta pravidla podrobněji prostudují a bude všechno v pořádku. Tady na íčku jsou manželé, přátelé a podobně, mají také společný počítač a nikdo z nich, které známe dlouhodoběji a třeba i osobně, proti nastaveným pravidlům neprotestuje. Tak proč vy?
Ladislav Vesecký
Pane Raška, když anulovat, tak i smazat z tipovacího žebříčku. Ať jsou vítězové černé na bílém. Děkuji.
Bohumil Křenek
Jasně pravidla jsou dána . Pro tipovačku musí mít každý soutěžící "svůj" PC. To jsou pak "férové" podmínky pro všechny. Napsal jsem jen, že se mně ta pravidla zdají přísná. Diplomaticky řečeno, že je to svým způsobem "šikana". Ale pořadatel soutěží si vždy pravidla vytvoří sám, účastníci je musí respektovat, v případě Tipovačky se možná zvýší prodej PC.
Libuše Křapová
Napsala jsem přispěvek a někam mi zmizel, asi jsem ho špatně odeslala. Takže znovu. Gratuluji vítězkám a oceňuji redakci za férový postup. Pane Křenku, teoreticky se může stát cokoliv, prakticky jde o to, že se zde opakuje porušování pravidel a pokusy o podvody. Nad čím se tak pohoršujete?
Jan Raška
Tipovačka měla od začátku nastavena nějaká pravidla. Pokud si je soutěžící nepřečetli, mají smůlu. Například ve fotosoutěži necháváme samozřejmě soutěžit všechny - tedy i manželské či parterské páry, které mají jednu I.P. adresu, ale v tipovačce je to omezeno, aby měli všichni soutěžící, tedy i jednotlivci, rovné podmínky. To je myslím fér. Bohužel, lidé dost často pravidla nečtou - týká se to nejen fotosoutěží, kde musíme pravidelně vyřadit spoustu fotografií, ale i v rurbice FOTO DNE, kam se mají dle pravidel vkládat pouze fotografie na šířku.
Bohumil Křenek
Znám lidi, kteří nemají svůj PC a chodí na něj pracovat do zdejší místní knihovny. Teoreticky se tak může stát , že z tohoto PC se zúčastní Tipovačky více osob a ani nemusí vědět, že porušily pravidla ,..... ach jo .
Naděžda Špásová
Blahopřeji vítězům a chválím redakci za pečlivost. Nedodržení pravidel je nepoctivé a udivuje mně, že se to někomu zdá normální. Děvčata, užijte so krokoměry. :-)
Bohumil Křenek
To pravidlo ( jen jedna IP adresa pro jednoho soutěžícího) se mi zdá velmi přísné. Jsou rodiny ( 2 nebo více osob), které mají a používají jen jeden PC. To si mají pořídit pro Tipovačku další notebooky? V žádných případech bych, ale o těchto účastnících nepsal, že jsou nepoctivci,........ maximálně nedodrželi "pravidla" soutěže.
Alena Tollarová
Blahopřeji vítězkám a nakonec i redakci, která si musela dát práci s ověřováním vítězů.
Dana Kolářová
Blahopřeji vítězkám.
Anna Čípová
Tak nevím, zda se mám radovat. Je mi spíše smutno, že jsem soutěžila s nepoctivci. Redakci děkuji za možnost tipovat a Janě a Aničce blahopřeji.
Jana Kovářová
Poslední dny se mně moc nedařilo tipování, takže jsem byla docela spokojená s "bramborovým" umístěním. Že to dopadne jinak, to mě ani nenapadlo. Přidávám se k názoru Aničky P. a redakci děkuji.
Jiří Hudeček
Gratuluji vítězkám. Chci poděkovat redakci za anulování nepoctivých hráčů.
Dana Puchalská
Gratulace všem děvčatům i ode mně.
Anna Potůčková
Hezké ráno, první jsem se dnes šla podívat na tipovačku kde jsem zjistila že výherní pozici se mně nepodařilo udržet. Nu což, však nejde o život mně napadlo jako první. Pak jsem našla článek a a tam zjistila, že nakonec jsem výhru získala jen díky nepoctivcům. Jo, jo s poctivostí nejdál dojdeš, pravila při mé výchově vždy maminka. Kéž by takových stránek, kde kontrolují poctivost soutěžení bylo více. Ale mnohdy zkrátka mají zelenou podvodníci a redakci těchto stánek moc děkuji nejen za výhru, ale také za to, že je zde na 1. místě preferována slušnost a poctivost. Z výhry mám velkou radost, příjemný začátek dnešního dne !