Prázdninový tip:  Zoo Jihlava - místo, kde to mám moc ráda
Foto: autorka

Prázdninový tip: Zoo Jihlava - místo, kde to mám moc ráda

23. 7. 2019

motýlci, broučci- ZOO Jihlavaplameňácimedvěd malajský foceno v ZOO Jihlava

Pravidelně každý rok jezdím do Jihlavy do ZOO, tato zahrada mě uchvátila, je tam spousta nádherných zvířat, mají vše pěkně upravené, různé altánky k odpočinku, restaurace, bufet, prodejny se suvenýry, jsou tam surikaty, irbis, medvěd malajský, hadi, plazi, pelikáni, žirafy, ryby, motýlci, hrošík, zebry, opičky, no, prostě mnoho druhů zvířat. Od května jsou tam pořádány ukázky letu dravců, prostě ZOO- RELAX.

Hodnocení:
(5.1 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Nepejchalová
Paní Soňo, jo je to nákladné, Chomutov neuvidím zase já, jsem moc daleko, Jihlavu mám blíž.
Soňa Prachfeldová
Zoo jsou nákladná záležitost a u nás jsou opravdu pěkná. S dětmi je ráda navštěvuji. Jihlavu asi neuvidím, v Chomutově je pěkný zoopark rozlehlý a opravdu na relax pro každý věk.
Dana Nepejchalová
Paní Dano jasně, každý z nás má oblíbená místa a nemusí to být zrovna ZOO.
Dana Nepejchalová
Paní Zuzko, no ono se najde v každé ZOO něco nej co v jiné není.
Dana Nepejchalová
paní Naděždo určitě se někdo najde.
Dana Nepejchalová
Paní Marie ano je tam vyžití pro děti, tobogán, je tam rozhledna, pirátská loď, ty kozičky a různé .No to jsem slyšela , že žirafu někdo otrávil, je to velká ztráta .
Dana Nepejchalová
Paní Hanko je to tam krásné, vše po rovině, posezení, hodně zvířátek, je na co se koukat altánky k odpočinku, prostě super.
Dana Nepejchalová
Irčo díky moc za pochvalu, já letos nevím taky jestli se tam dostanu, třeba v září, no ještě uvidím.
Dana Nepejchalová
Paní Marcelo, ano mám ráda tyto šelmy, ale i ostatní zvířátka mám ráda.
Marcela Pivcová
Do zoologické zahrady jdu vždy velmi ráda a zajímají mne nejen ty největší s mnoha zvířaty. I v těch méně známých je mnohé k vidění i fotografování. Z Vašich fotek je jednoznačně favorit levhartík (irbis).
Irena Mertová
Do Jihlavy se asi nedostanu, ale moc se mi líbí ta úvodní fotka.
Hana Práglová
Tady jsem ještě nebyla.Asi to budu muset napravit..
Hana Práglová
Tady jsem ještě nebyla.Asi to budu muset napravit..
Marie Novotná
Také vyžití pro děti. Dětské prolézačky, velká skluzavka, autíčka a jiné. Stalo se téměř tradicí, že si rodiče s detmi mohou vstoupit do vyběhu koziček a i malé deti je krmí z ruky. A divat se žirafám přímo z očí do očí je také moc hezké. Škoda, že jednoho,, krasavce'' někdo otrávil. Asi to nebyl moc dobrý nápad nechat mezi zvířaty a návštěvníky tak úzkou uličku.
Naděžda Špásová
Zoo to bude asi hezké, naposledy jsem byla nedávno v ZOO Lipsko, což mi vystačí na hodně dlouho. Zoologické zahrady moc nemusím, ale váš tip určitě někdo využije.
Zuzana Pivcová
Zoo v Jihlavě bohužel neznám, musí mi stačit dosažitelná Praha a v létě Tábor a Hluboká. Mám ráda, když se prostředí v zoo co nejvíce podobá přirozenému a umožňuje zvířátkům spokojený život.
Dana Puchalská
Do ZOO už roky nechodím. Dříve to bývalo často.