Prázdninový tip:  Zoo Jihlava - místo, kde to mám moc ráda
Foto: autorka

Prázdninový tip: Zoo Jihlava - místo, kde to mám moc ráda

23. 7. 2019

motýlci, broučci- ZOO Jihlavaplameňácimedvěd malajský foceno v ZOO Jihlava

Pravidelně každý rok jezdím do Jihlavy do ZOO, tato zahrada mě uchvátila, je tam spousta nádherných zvířat, mají vše pěkně upravené, různé altánky k odpočinku, restaurace, bufet, prodejny se suvenýry, jsou tam surikaty, irbis, medvěd malajský, hadi, plazi, pelikáni, žirafy, ryby, motýlci, hrošík, zebry, opičky, no, prostě mnoho druhů zvířat. Od května jsou tam pořádány ukázky letu dravců, prostě ZOO- RELAX.

Prázdninový tip
Hodnocení:
(5.1 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Nepejchalová
Paní Soňo, jo je to nákladné, Chomutov neuvidím zase já, jsem moc daleko, Jihlavu mám blíž.
Soňa Prachfeldová
Zoo jsou nákladná záležitost a u nás jsou opravdu pěkná. S dětmi je ráda navštěvuji. Jihlavu asi neuvidím, v Chomutově je pěkný zoopark rozlehlý a opravdu na relax pro každý věk.
Dana Nepejchalová
Paní Dano jasně, každý z nás má oblíbená místa a nemusí to být zrovna ZOO.
Dana Nepejchalová
Paní Zuzko, no ono se najde v každé ZOO něco nej co v jiné není.
Dana Nepejchalová
paní Naděždo určitě se někdo najde.
Dana Nepejchalová
Paní Marie ano je tam vyžití pro děti, tobogán, je tam rozhledna, pirátská loď, ty kozičky a různé .No to jsem slyšela , že žirafu někdo otrávil, je to velká ztráta .
Dana Nepejchalová
Paní Hanko je to tam krásné, vše po rovině, posezení, hodně zvířátek, je na co se koukat altánky k odpočinku, prostě super.
Dana Nepejchalová
Irčo díky moc za pochvalu, já letos nevím taky jestli se tam dostanu, třeba v září, no ještě uvidím.
Dana Nepejchalová
Paní Marcelo, ano mám ráda tyto šelmy, ale i ostatní zvířátka mám ráda.
Marcela Pivcová
Do zoologické zahrady jdu vždy velmi ráda a zajímají mne nejen ty největší s mnoha zvířaty. I v těch méně známých je mnohé k vidění i fotografování. Z Vašich fotek je jednoznačně favorit levhartík (irbis).

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.