Moje vzpomínky na léto trochu jinak
IIustrační foto: pixabay.com

Moje vzpomínky na léto trochu jinak

26. 7. 2019

Nevím, jak ostatní lidé, já miluji brambory tzv. na loupačku, už od dětství. Jen trochu jiné je to v tom, že pro mne začínají už s létem, s novými brambory, k tomu podmáslí. Nové brambory nejlépe z vlastní zahrádky, podmáslí, to, co přijde nejvíc chutné, už to není jako v našem dětství...

Další, co mi kdysi učarovalo, jsou fazolky nakyselo, doma se nedělaly, tatík měl žaludeční potíže z války a vojny, nemohl omáčky s mlékem a smetanou. Jednou, když jsem byla na praxi, vedoucí uvařila kotel omáčky fazolek, spíš 10l. hrnec. Od té doby je to má další letní láska, buď jen s brambory, či i s vejcem na tvrdo.

Další letní je salát z rajčat, vajec na tvrdo, cibule, majolky, dochutit podle chuti. A borůvkové, meruňkové knedle, buchty na různý způsob nemají chybu, natož plněné papriky, zeleninové saláty s obměnou přísad, různě zapečená zelenina, houby...

Tak při výletech do přírody myslete i na něco jiného, je to lepší, než se hodiny smažit bez hnutí u vody nebo na zahradě.

Hodnocení:
(4.8 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA