Nový fenomén...chlupy
Foto: autorka

Nový fenomén...chlupy

4. 9. 2019

Bydlím na sídlišti, které je těsně u lesa. Před pár roky vybudovali k několika lesním cestám pěšiny a místy lavičky a stoly z klád k posezení. O jednom nešvaru jsem tu už kdysi psala, ale nedá mi to, abych se nezmínila o dalším.
Nejenže tudy projdou denně stovky volně pobíhajících psů a leccos  po nich všude zůstává. Přibyl další fenomén...chlupy! A to téměř u každého sezení, poházené všude kolem laviček, jak je pečliví páníčkové vyčešou a ledabyle okolo pohodí. Když už si s sebou nezapomenou vzít kartáč na vyčesávání, tak ten pytlík by už měl být samozřejmostí. U hlavních cest do "lesoparku" byly zabudovány speciální koše na exkrementy. Majitelé psů přeci nebudou po svých mazlíčcích v lese sbírat! U větších sezení jsou i odpadkové koše. To je opravdu takový problém po svém psu poklidit? Ono se to netýká jenom lesa, ale veškerých chodníků a zatravněných ploch, kde by mohly pobíhat i děti.  Pro ty jsou vyhrazena jen malá oplocená hřiště s tabulkou...Psům vstup zakázán. Ale ani to některé neodradí!

Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA